Bingo Versus Keno Versus nacionālā loterija

0 Komentāri

Azartspēles var izpausties dažādos veidos. Ruletepiemēram, ir vērpšanas ritenis ar numurētām kabatām, kas ļauj spēlētājam izvietot derību kombināciju par iespējamo iznākumu. Tā ir azartspēle aizraujošākajā un interesantākajā formā, ko cilvēks varētu domāt, un tas nav pārsteigums, rulete ir tik populāra spēle.

Spēles, piemēram, Bingo un Kenotomēr ir ļoti atšķirīga pieeja. Abas spēles ir balstītas uz numuru izvēli, un maksājumi tiek piešķirti, ja šie skaitļi parādās nejauši. No pirmā acu uzmetiena, šķiet, ir ļoti maz atšķirības starp Keno, Bingo vai pat valsts loteriju. Vai tie būtībā nav tāda pati spēle?

Pēc tuvākas izpētes tomēr ir skaidrs, ka pastāv ļoti būtiskas atšķirības starp šīm azartspēļu variācijām. Apskatīsim tuvāk.

Loto

Bingo ir ļoti populāra tiešsaistes spēle, kurā tūkstošiem katru dienu piedalās virtuālās Bingo zāles. Bingo ir slavena ar to, ka tā ir ļoti sociāla spēle, kurā spēlētāji bieži vien ir ieinteresēti čatā savā starpā, nekā faktiski iet prom ar Jackpot. Kas nenozīmē, ka bingo spēļu džekpots nav vērts mājās.

Spēlē Bingo spēlētāji maksā summu, un viņiem tiek piešķirts nejaušs skaitļu izvēle. Svarīgs aspekts, kas jāņem vērā, ir tas, ka spēlētājs neizvēlas numurus, tie tiek ģenerēti pēc nejaušības principa. Spēlētājs var arī neievietot konkrētas likmes uz numuriem, bet drīzāk vienkārši cerēt, ka norādītie numuri ir uzvarētāji.

Citiem vārdiem sakot; Bingo ir spēle, kas neprasa nekādu ieeju no spēlētāja. Katrs spēles aspekts ir pilnīgi nejaušs, pieprasot tikai to, ka spēlētājs atzīmē numurus uz kartēm, jo ​​tās tiek izsauktas. Tas, protams, ir ļoti nevēlamais Bingo raksturs, kas padara to par tik lielu sociālo spēli.

Keno

Keno ir arī ļoti populāra spēle ar gandrīz tikpat daudz spēlētāju visā pasaulē kā Bingo. Uz virsmas Keno šķiet ļoti līdzīga Bingo. Spēlētājiem tiek piešķirta karte, un tie var izvēlēties numurus kartē, kurā likmes izdarīt. Bet tas jau padara Keno ievērojami atšķirīgu no Bingo.

Spēlētājiem ir atļauts izvēlēties numurus, kurus viņi vēlētos izdarīt, un kas nekavējoties liek daudz vairāk kontrolēt spēlētāja rokās. Ir iespējams arī likt konkrētas likmes uz konkrētiem numuriem, kā arī grupu derībām un citām derību kombinācijām. Tas nozīmē, ka, lai gan Keno joprojām lielā mērā balstās uz veiksmi, spēlētājs var izmantot izmaksu summas savā labā, izmantojot viedās derību kombinācijas, kas ļauj maksimāli uzvarēt.

Citiem vārdiem sakot, Keno noteikti ir spēle, kas gūst labumu no derību stratēģijām, un spēlētāji noteikti būtu saprātīgi iepriekš pārbaudīt stratēģijas vadlīnijas. Tāpēc Keno ir bezgalīgi dziļāka spēle nekā Bingo.

National Lottery

Daudzās pasaules valstīs ir valsts loterija, kas bieži ir notikums, kas piesaista spēlētājus desmitiem tūkstošu. Atkal, uz virsmas spēle šķiet nedaudz līdzīga Keno un Bingo, un no pirmā acu uzmetiena varētu pat domāt, ka viņi bija vienādi.

Tomēr ir acīmredzams, ka loterijai ir jāatšķiras no pārējām divām spēlēm, ņemot vērā to, ka nedēļas vai pat divreiz nedēļā valsts loterijā iesaistītie spēlētāji ir ārkārtīgi daudz. Ja valsts loterijai būtu tādas pašas izredzes uzvarēt kā Keno, tad loterijas vadītāji, bez šaubām, tiktu izjaukti pēc viena notikuma, ņemot vērā summas, ko viņi izmaksātu.

Nacionālā loterija ļauj spēlētājiem izvēlēties numurus no kartes un izmaksā, ja tiek sasniegti trīs vai vairāk atbilstības numuri, un seši atbilstīgie numuri ir jackpot. Nav atļauta nekāda kombinācija vai īpašas derības.

Nacionālās loterijas triks ir tāds, ka, lai nopelnītu ievērojamu izmaksu, ir nepieciešami vismaz 4 vai pat 5 numuri. Keno spēlē pat 2 numuri var piešķirt pienācīgu izmaksu atkarībā no atlasītās derību kombinācijas. Citiem vārdiem sakot, lai izvairītos no milzīgu summu izmaksāšanas, valsts loterijas izredzes uzvarēt ir ārkārtīgi zemas.

Kura spēle ir labākā?

Ir grūti objektīvi pateikt, ka jebkura no trim spēlēm ir labāka par citu. Tas drīzāk ir priekšroka, ko spēlētājs meklē. Sociālā pieredze vislabāk bija ar Bingo spēli, bet stratēģiskāka problēma ir Keno. Tie, kas meklē ilgu šāvienu miljoniem, vislabāk spēlēs valsts loterijā. Katrā ziņā visas trīs spēles ir ļoti jautras. Good luck, un mēs ceram, ka jūsu laimīgie numuri tevi vedīs līdz bagātībai.

Spin Palace Nr depozīta kazino bonusi >>


Avots: spinpalace.com
Bingo Versus Keno Versus nacionālā loterija Atjaunots: Jūnijs 18, 2019 Autors: Damon