Šahs Bokss un citi dīvaini sporta veidi

0 Komentāri

Noguris skatīties miljonārus uz augšu un uz leju futbols sporta laukums, ievainojumu ievainojumi katru reizi, kad viņi saņem, un viens otras sejas nokļūšana, kad bumba dara kaut ko negaidītu? Iespējams, domājat, ka jums ir nepieciešams filiāle, un izlases sporta veidi, kas ir nedaudz mazāk pazīstami, bet joprojām piedāvā visu sporta izklaidi un izklaidi? Tad jūs esat nonācis īstajā vietā. Ir pienācis laiks aplūkot dažus neskaidros sporta veidus, par kuriem jūs nezināt, lai izjauktu to pašu veco sporta veidu monotoni, kas ietver tās pašas vecās komandas ar tādiem pašiem veciem noteikumiem.

Nē, kad jūs pārtraucat domāt par to, pasaule tiešām šķiet apsēsta ar tādiem pašiem mazajiem sporta veidiem, kas dominē gaismā. Mazāk pazīstami sporta veidi bieži tiek atstāti malā un aizmirsti. Bet ne tāpēc, ka šie sporta veidi nav labi, bet vienkārši tāpēc, ka viņi nevar savākt pietiekamu atbalstu. Paskaties Šahs Boksu. Pilnīgi labs sporta veids, kas apvieno sejas satraukumu ar boksu ar lēnu, pārdomāto šaha tempu. Kāpēc Šahs Bokss nedrīkst būt populārs?

Šahs Bokss - tas ir reāls

Ko jūs domājāt, ka es esmu joks par Šahs Boksu? Nē, Šahs Bokss ir reāls mēģinājums sportam, kas, lai gan tas nav veiksmīgs, bija cilvēki, kas meklēja neskaidrības par tā īso kalpošanas laiku. Šķiet, ka sportam 2015, kas ir mazliet skumjš, ir viss, bet es neesmu smieklīgs. Es drīzāk cerēju, ka tā pacelsies, un Olimpiskās spēles to pieņems.

Varbūt es vēlreiz skanu sarkastiski, bet es esmu absolūti nopietns. Es būtu mīlējis redzēt, ka Šahs Bokss kļūs populārāks un sāk pievērst lielāku uzmanību. Vienkārša ideja par to, ka fiziskā aktivitāte un garīgā pārpilnība ir saputota kopā, patiešām ir ļoti interesanta. Konkurents var nebūt liels boksa laikā, bet tas var kompensēt to ar labu šahu, vai otrādi. Un cik aizraujoši būtu skatīties lielu, šausmīgu cilvēku, ko šahs pazemina, kad šķiet skaidrs, ka viņš ir augstākais sportists. Vai, vēl labāk, iedomājieties, ka visas cerības, kas sagrautas, lai redzētu cilvēka brutālu, ir šaha ģēnijs.

Jebkurā gadījumā, nekāda reāla derība nekad nav sākusies attiecībā uz Šahs Boksu, bet es domāju, ka būtu bijuši daži diezgan interesanti derības iespējas, kas mainās ap diviem sporta aspektiem. Es varu tikai iedomāties, ka šaha daļa ieguva vairāk jucekli, jo galvas bija vairāk klauvējušas. Kā bokseriem joprojām var saprast šaha galdu pēc piecām boksa kārtām?

Zemūdens hokejs

Virs ūdens hokejs ir domāts. Reālā rīcība ir atrodama peldbaseina apakšā, un ļaut ikvienam, kurš stāsta, ka citādi sakod savu mēli. Jā, zem ūdens hokejs vai Octopush, un kā šis vārds ir jēgas, es neesmu pārliecināts, vai tas ir vēl viens reāls sporta veids, kas, visticamāk, nav zināms. Un vēl viens sporta veids, kas, manuprāt, ir pelnījis lielāku uzmanību, nekā tas izpaužas.

Tagad, manuprāt, viena problēma ir tā, ka tā nevar būt daudz skatītāju sporta, ja vien skatītāji neredz ļoti izplūdušus, mulsinātus attēlus ārpus baseina. Bet, es domāju, ka peldbaseinu ieviešana, atšķirībā no baseiniem, varētu viegli atrisināt šo mazo jautājumu.

Runājot par noteikumiem, Octopush darbojas līdzīgi kā virs ūdens hokeja, spēlētājiem, kas cenšas orientēties ripā. Spēlētājiem nav atļautas elpošanas tvertnes, ja tas ir tas, ko jūs domājāt, un jāpaļaujas uz labu veco plaušu spēku. Tas tikai pievieno ļoti interesantu aspektu, un es domāju, ka varētu likt likmes par to, cik ilgi spēlētāji var palikt zem ūdens.

Octopush tiek atskaņots dažās jomās visā pasaulē, bet galvenokārt Apvienotā Karaliste. Un jā, likmes var likt uz sacensību rezultātiem. Pārbaudiet savu iecienītāko derību tīmekļa vietni, lai nokļūtu Octopush darbībā.

Zaķis lekt

In Zviedrija ir labi zināms, ka zirgi ir sissies, daudz kā Lielbritānijā gumijas pīles ir acīmredzama izvēle sacīkstēm. Zviedrijā ir sporta treniņš, kas balstās uz trenētiem trušiem, kas lēkt šķēršļus. Un, ja jūs domājāt, ka ideja bija savākt apkārt un aplaupīt pie burvīgajiem mazliet pūkajiem piltuvēm, jūs kļūdītos. Tas patiešām tiek uztverts ļoti nopietni, un cilvēki acīmredzot daudz laika veltīja trušu apmācībai, lai ne tikai lēkt šķēršļus, bet arī neuztrauktos no brīža, kad tie tiek atbrīvoti no sprostiem.

Truši tiek vērtēti, balstoties uz viņu spēju nejaukt šķēršļus, un ņemt kursus tā paredzētajā pareizajā secībā. Es neesmu pārliecināts, vai ir skaidras naudas balvas vai medaļas, bet es domāju, ka likmju izdarīšana par to būtu aizraujoša. Atkal nav sarkastisks. Truši ir ārkārtīgi neparedzami, un tas padarītu derību jēdzienu ļoti saspringtu.

Iedomājieties, ka, redzot pasaules čempiona zaķi, pēkšņi lauza formu un dara to par labu? Likmes var likt uzvarēt, ja viņš aizbēga vai nē. Kniedēšana.

Twitter | Facebook | Instagram

Spin Palace Nr depozīta kazino bonusi >>


Avots: spinpalace.com
Šahs Bokss un citi dīvaini sporta veidi Atjaunots: Jūnijs 18, 2019 Autors: Damon