Domkrati vai labāka 52 roka


Domkrati vai labāka 52-Hand video pokera izcīņas
Šajā džeka vai labākā spēlē ir 52 rokas. Tā ir roka par katru kāršu klājā! Jūs spēlējat Jacks or Better, un izmaksas ir paredzētas Jacks or Better pāriem, 2 pāriem, 3 veida, taisniem, flushiem, pilnām mājām, četriem vienādiem, straight flush un Royal Flush.
Tiek izmantota 52 kāršu kārba, un katrs roku pārkārto klāju. Jūs varat izdarīt derību no 1 uz 5 monētām vienā rokā un jums ir 5 monētu nominālvērtības, no kurām izvēlēties: 1 ¢, 5 ¢, 25 ¢, 50 ¢ un $ 1.
Labākais maksājums spēlē maksimālo likmi. Royal Flush vienā monētā maksā 250 monētas, bet Royal Flush uz piecām monētām maksā 4000 monētas.
Šajā Jacks vai Better Poker versijā tiek izmantots piecdesmit divi rokas režģi. Jums tiek izsniegtas 5 kartes ar skatu uz augšu.
Tikai apakšējā roka parāda sākuma kartes. Turiet vai izmetiet tik daudz karšu, cik vēlaties, lai veiktu vislielāko samaksas kombināciju. Katra roka izmanto atsevišķu 52 karšu klāju, un katrā rokā ir tādas pašas turētas kartes kā apakšējā līnija. Izdariet, lai atlikušās kārtis katrai rokai izdalītu no atsevišķiem klājiem.
Rokas, kurās nav uzvarētāju kombinācijas, tiks iekrāsotas, un uzvarētāju kombinācijas parādīsies maksāšanas tabulā kreisajā pusē. Augstākā kombinācija tiek izmaksāta par katru roku.

Domkrati vai labāka 52 roka Atjaunots: Janvāris 16, 2019 Autors: Aamir Berrey