Vegas Luck ekrānuzņēmums
Saglabājiet RSS

Vegas Luck

Noteikumi ir juridiski saistošs līgums. Piekļūstot tīmekļa vietnēm, jūs piekrītat ievērot Noteikumus un noteikumus, kā arī noteikumus par katru no mūsu piedāvātajiem produktiem. Ja jūs nepiekrītat kādam no Noteikumu noteikumiem, jums nekavējoties jāpārtrauc tīmekļa vietņu lietošana.

Jums vajadzētu izlasīt arī mūsu konfidencialitātes politiku, kas ir pieejama šeit

Šie noteikumi un nosacījumi pēdējo reizi tika atjaunināti 31 December 2018.

1. INFORMĀCIJA PAR MUMS

1.1 Mēs esam Bgo Entertainment Limited no Inchalla, Le Val, Alderney, GY9 3UL, uzņēmums, kas reģistrēts Aldernijā ar reģistrācijas numuru 1839 (“we"Vai"us"Vai"mūsu").

1.2 Šajos noteikumos un nosacījumos, “tu"Vai"jūsu"Nozīmē jums, personai, kas izmanto tīmekļa vietnes un / vai azartspēļu pakalpojumus, kas jums pieejami tīmekļa vietnēs vai caur tām (pakalpojumi").

1.3 Ja jums ir kādi jautājumi, sūdzības vai komentāri par tīmekļa vietnēm vai noteikumiem un nosacījumiem, tad varat sazināties ar mums pa e-pastu support@bgo.com, support@powerspins.com or support@vegasluck.com.

2. REGULĒŠANA UN ATBILSTĪBA

2.1 Mēs esam licencējuši un regulējuši Lielbritānijas azartspēļu komisija saskaņā ar AK Azartspēļu likuma 2005 noteikumiem, lai piedāvātu azartspēļu pakalpojumus klientiem Lielbritānijā (licences numurs 39533). Jūs varat atrast sīkāku informāciju par mūsu licenci šeit.

2.2 Azartspēļu pakalpojumi, ko piedāvājam klientiem ārpus Lielbritānijas, tiek regulēti ar mūsu licenci ar Alderney Gambling Control Commission (“AGCC”), Kas izdots saskaņā ar 7 par Alderney e-azartspēļu rīkojumu 2009. Licence tika piešķirta Bgo Entertainment Limited 24 februārī 2012.

3.YOUR KONTS

Atbilstības prasības

3.1 Lai atvērtu kontu un izmantotu nepieciešamos pakalpojumus:

3.1.1 jābūt vismaz astoņpadsmit (18) gadu vecumam vai, ja teritorija, kurā jūs dzīvojat, nosaka augstāku vecuma ierobežojumu, nekā šis, šāds augstāks vecums (“Minimālais vecums");

3.1.2 dzīvot teritorijā, kurā mēs pieņemam lietotājus, un kurā tīmekļa vietņu un pakalpojumu izmantošana nav nelikumīga;

3.1.3 reģistrējieties savā vārdā, vienīgā labuma gūšanas nolūkā, nevis reģistrējieties vai spēlējiet citu personu vārdā;

3.1.4 ir derīgs bankas konts vai maksāšanas veids, kas ir pieejams mūsu vietnē un kas ir reģistrēts adresē teritorijā, kurā mēs pieņemam lietotājus;

3.1.5 pilnībā un godīgi aizpildiet reģistrācijas veidlapu;

3.1.6 nav izslēgtas no azartspēlēm;

3.1.7 būt nav izslēgta no azartspēlēm; jūs nedrīkstat jums paziņot, jūs w Noteikumi un nosacījumi. Ja kādas izmaiņas jums nav pieņemamas, jums vēl nav bijis konts, kuru mēs esam aizvēruši saskaņā ar 7.2 punktu (Aizliegtā darbība) vai 9.3 punktu (veicināšanas ļaunprātīga izmantošana), un jums nav bijis izslēgts no azartspēlēm ar mums (sk. 10 punktu „Atbildīga azartspēles ').

3.1.8 nav viens no mūsu darbiniekiem vai jebkuram no mūsu licenču īpašniekiem, izplatītājiem, vairumtirgotājiem, meitasuzņēmumiem vai citām aģentūrām, piegādātājiem, mazumtirgotājiem, kā arī nevienas šādas personas tuvākajā ģimenē; un

3.1.9 vienmēr ievēro šos Noteikumus un visus citus noteikumus, kas attiecas uz mūsu Pakalpojumu sniegšanu Jums (ieskaitot Playtech galalietotāja licences līgumu, kas atrodams šo vispārīgo noteikumu 1 pielikumā).

3.2 Pašlaik mēs nepieņemam lietotājus no šādām valstīm: ASV, ASV / GB Virdžīnu salas, ASV mazās ārējās teritorijas, Ziemeļkoreja, Ķīna, Sīrija, Jemena, Spānija, Itālija, Francija un aizjūras reģioni, Afganistāna, Lībija, Sjerraleone Irāna, Irāka, Nigērija, Zimbabve, Mali, Sudāna, Beļģija, Grieķija, Izraēla, Vācija, Turcija, Šveice, Honkonga, Dānija, Igaunija, Bulgārija, Kipra, Makao, Filipīnas, Singapūra, Ungārija, Apvienotie Arābu Emirāti, Rumānija, Portugāle, Nīderlande, Krievija, Polija, Ukraina, Čehija, Gvadelupa, Martinika, Malaizija, Austrālija, Kolumbija un Zviedrija.

3.3 Pat ja mēs pieņemam jūsu konta pieteikumu, atkarībā no teritorijas, kurā jūs uzturaties, jums, iespējams, nav piekļuves visiem mūsu piedāvātajiem pakalpojumiem.

3.4 Jums ir tiesības saņemt tikai vienu kontu katrā no tīmekļa vietnēm, un jūsu konts ir paredzēts tikai jūsu personīgajam lietojumam, un to nedrīkst izmantot nekādiem profesionāliem vai komerciāliem mērķiem vai trešās personas. Jūsu kontam jābūt reģistrētam savā, pareizajā, vārda un personiskajā informācijā, un jums nevajadzētu dublēt savu kontu, izmantojot nevienu vārdu, personu, ģimeni, mājsaimniecību, adresi (pasta vai IP), e-pasta adresi vai ierīci.

3.5 Jebkuri citi konti, kurus jūs atverat ar mums un kas ir dublēti konti, var būt slēgti. Ja aizveram dublikātu kontu:

3.5.1 visas prēmijas, bezmaksas griezieni un laimesti, kas uzkrāti no šādām prēmijām un iegūtajiem bezmaksas griezieniem, tiks anulēti un zaudēti;

3.5.2 mēs varam anulēt visus laimestus un atmaksāt visus noguldījumus (neskaitot summas par anulētajiem laimestiem), kas veikti saistībā ar šo dublikāta kontu, un, ciktāl tie nav atgūti no mums no attiecīgā attiecīgā dublikāta konta, visas summas, kas ir jāmaksā jums jāatmaksā mums par dublikāta kontu, kuru mēs varam atgūt tieši no jebkura cita jūsu konta (ieskaitot jebkuru citu dublikātu kontu).

3.6 Pat ja jūs atbilstat augstāk minētajiem atbilstības kritērijiem, mēs varam jebkurā laikā un jebkāda iemesla dēļ atteikties pieņemt jūsu konta pieteikumu.

Konta informācija un drošība

3.7 Lai reģistrētu kontu, jums būs jāiesniedz noteikti personas dati, kā arī jāizveido parole.

3.8 Jums jānodrošina, lai jūsu personas dati tiktu atjaunināti, jo mēs varam jums paziņot pa e-pastu, telefonu, īsziņu vai pastu. Turklāt mēs iesakām vienmēr atteikties katru reizi, kad esat beidzis spēlēt mūsu vietnē. Tas attiecas uz visām ierīcēm, tostarp mobilajiem tālruņiem un galddatoriem.

3.9 Jūs esat atbildīgs par sava lietotājvārda un paroles konfidencialitātes saglabāšanu un ir atbildīgs par visām darbībām, kas tiek veiktas jūsu kontā. Jūs piekrītat nekavējoties informēt mūs par jūsu konta neatļautu izmantošanu, par kuru jūs uzzināt.

3.10 Saglabājot neuzmanību, mēs neuzņemamies nekādu atbildību par trešo personu piekļuvi jūsu kontam, un mēs nebūsim atbildīgi par jebkādiem zaudējumiem, kas jums radušies sakarā ar jūsu konta ļaunprātīgu izmantošanu. Saglabājot derīgumu, tiks uzskatīts, ka visi darījumi, kuros trešā persona ir ievadījusi pareizi savu lietotājvārdu un paroli, tiks uzskatīti par derīgiem.

3.11 Ja esat vecāks vai atbildīgs par ikvienu, kas nav minimālais vecums, jums jāveic nepieciešamie piesardzības pasākumi, lai novērstu šādu personu piekļuvi jūsu kontam. Īpaša piesardzība jāievēro mobilajām ierīcēm, jo ​​īpaši, ja atstājat savu kontu, kas pieteicies starp sesijām.

Identitātes un vecuma pārbaudes pārbaudes

3.12 Vietnes vai pakalpojumu izmantošana ir pretlikumīga, ja neesat minimālais vecums.

3.13 Lai pārbaudītu jūsu identitāti un esat minimālais vecums, apsverot jūsu konta pieteikumu, mēs varam veikt šādas pārbaudes pārbaudes, kādas mums var būt vajadzīgas, vai kā mēs varam pieprasīt trešām personām (tostarp regulatīvajām iestādēm) .

3.14 Ja mēs nevaram pārbaudīt jūsu identitāti un ka jūs esat minimālais vecums, mēs varam lūgt jums sniegt papildu dokumentus, lai mēs to varētu izdarīt. Tas var ietvert (bet ne tikai) šādus dokumentus:

3.14.1 derīgs, aktuāls fotogrāfiskais identitātes dokuments (piemēram, pase, autovadītāja apliecība, nacionālā identifikācijas karte, darba identifikācijas karte vai jebkurš cits oficiāls ID, ko jūs esat parakstījis). Visiem dokumentiem jābūt derīgiem pārbaudes brīdī, ja ir spēkā derīguma termiņš; un

3.14.2 apliecinājums par adresi (piemēram, komunālo pakalpojumu rēķins, ārsta piezīme, advokāta vēstule vai bankas izziņa, kas nosūtīta uz jūsu reģistrēto adresi). Visiem šādiem dokumentiem verifikācijas brīdī jābūt ne vecākiem par 3 mēnešiem, un tiem jānorāda pilns vārds, uzvārds, adrese, izdošanas datums un uzņēmuma / emitenta galvene un / vai logotips.

3.15 Mēs varam iesaldēt jūsu kontu un liegt jums izņemt līdzekļus, kamēr neesat apmierinoši pabeidzis šīs pārbaudes.

3.16 Mums var būt nepieciešams laiku pa laikam veikt šo verifikācijas pārbaužu veikšanu regulatīvos, uzņēmējdarbības vai drošības apsvērumu dēļ.

3.17 Ja mēs neesam varējuši pārliecināties, ka esat minimālais vecums 72 stundu laikā pēc konta atvēršanas un naudas līdzekļu deponēšanas, jūsu konts tiks iesaldēts, un turpmākas azartspēles netiks atļautas līdz brīdim, kad mēs pārbaudīsim, ka esat minimālais vecums. Ja mēs atklāsim, ka neesat minimālais vecums, visi jūsu izdarītie depozīti tiks atgriezti jums, visi laimētie laimesti, kurus jūs esat uzkrājuši, tiks atņemti (un tos var atskaitīt no jebkura atgrieztā depozīta summas), un jūs atgriezties pie mums pēc pieprasījuma jebkurus tādus līdzekļus, kas ir izņemti no jūsu konta.

Nelikumīgi iegūtu līdzekļu legalizēšana pārbaudes

3.18 Jums ir nelikumīgi deponēt līdzekļus, kas iegūti no kriminālām, nelikumīgām vai krāpnieciskām darbībām savā kontā (vai mēģināt to darīt). Papildus iepriekš noteiktajām identitātes un vecuma pārbaudes pārbaudēm saskaņā ar likumu mums ir jāpārbauda noteiktas naudas atmazgāšanas pārbaudes, lai novērstu šādu rīcību.

3.19 Mēs pārraugam neparastos vai aizdomīgos darījumus, un mēs varam pieprasīt, lai jūs jebkurā brīdī sniedzat papildu identifikācijas dokumentus vai pierādījumus par savu bagātības avotu vai līdzekļu avotu, ja jūs atbilstat konkrētiem kritērijiem, ja mēs esam noraizējušies par jūsu izdevumu līmeni vai ja mēs ir aizdomas, ka jūs varat noguldīt līdzekļus, kas iegūti no kriminālām, nelikumīgām vai krāpnieciskām darbībām. Kamēr jūs neesat apmierinoši izturējis šādu pārbaudi, mēs varam iesaldēt jūsu kontu un ierobežot jebkādu līdzekļu izņemšanu (ieskaitot laimestus un noguldījumus).

3.20 Ja mēs pamatoti aizdomām par noziedzīgu, nelikumīgu vai krāpniecisku darbību, mēs varam ziņot par šādu darbību attiecīgajam regulatoram vai iestādei, slēgt jūsu kontu un saglabāt visus jūsu konta līdzekļus (ieskaitot noguldījumus un laimestus).

Konta slēgšana

3.21 Jūs varat jebkurā laikā slēgt savu kontu, paziņojot mums ne mazāk kā 24 stundas un sazinoties ar mums support@bgo.com, support@powerspins.com or support@vegasluck.com.

3.22 Ja jūs pieprasāt slēgt savu kontu saskaņā ar 3.21 punktu, mēs saskaņā ar 3.23 punktu atgriezīsim jūsu konta atlikušo atlikumu, atskaitot izņemšanas maksu, kas tiek piemērota (kā norādīts 4.17 un 4.18 punktos). Atmaksājot atlikušo atlikumu, mēs izmantosim pēdējo maksājuma veidu jūsu kontā vai jebkuru tādu maksājumu veidu, kādu mēs varam pamatoti izvēlēties.

3.23 Pēc slēgšanas pēc jūsu pieprasījuma mēs (neierobežojot savas tiesības saskaņā ar 3.19 un 3.25) ir tiesības ieturēt no jūsu konta atlikuma atmaksāšanas, naudas līdzekļus saskaņā ar 7.2 un 9.3.

3.24 Jūs varat arī izvēlēties izslēgt savu kontu vai uz laiku apturēt savu kontu, izmantojot mūsu “time-out” funkciju. Pašaizliedzība un pārtraukšana ir spēkā nekavējoties. Sīkāka informācija par abiem instrumentiem ir sniegta tīmekļa vietņu atbildīgajā azartspēļu sadaļā.

3.25 Papildus citām mūsu šo noteikumu un nosacījumu tiesībām slēgt jūsu kontu konkrētu iemeslu dēļ, mēs jebkurā laikā varam slēgt jūsu kontu, pamatojoties uz rakstisku paziņojumu. Ja mēs to izdarīsim, saskaņā ar 3.27 punktu mēs jums izsniedzam visus reālos naudas līdzekļus, kas palikuši jūsu kontā slēgšanas brīdī.

3.26 Ja mēs izvēlamies slēgt jūsu kontu, izņemot gadījumus, kad piemēro 3.24 un 3.27 punktus, ja esat kvalificējies vai saņēmis kādu aktīvu bonusu, mēs ļausim jums saņemt jūsu bonusu vai izmantot atlikušo bonusu un izpildīt visas derību prasības saistīti ar bonusu. Gadījumā, ja piemēro šo punktu, mēs atmaksāsim jūsu konta atlikumu, tiklīdz tas būs praktiski iespējams pēc jūsu bonusa izmantošanas vai pēc jūsu pieprasījuma.

3.27 Ja mēs aizveram jūsu kontu saskaņā ar 7.2 punktu (Aizliegta darbība) vai 9.3 punktu (veicināšanas ļaunprātīga izmantošana), jūsu konta atlikums nebūs atmaksājams un tiek uzskatīts par zaudētu, ciktāl tas ir pretenzijas pret mums jums, tiklīdz tā ir slēgta (vai nu jūsu kontā, vai arī dublikāta kontā).

Konta iesaldēšana

3.28 Mums būs tiesības iesaldēt jūsu kontu jebkurā no šiem Noteikumiem un nosacījumiem. Gadījumos, kad iesaldējam jūsu kontu:

3.28.1 nekāda darbība nav atļauta (ieskaitot noguldījumus, izņemšanu no spēlēm vai azartspēles) līdz dienai, kad mēs to atjaunojam;

3.28.2 nekādas prēmijas vai atlīdzības netiks ieskaitītas kontā vai izpirktas; un

3.28.3 mēs pievērsīsimies jautājumam, kas ir izraisījis apturēšanu, un mēģinām to atrisināt, tiklīdz tas ir iespējams, lai konts varētu tikt aktivizēts vai slēgts.

4. NOGULDĪJUMU UN NOSŪTĪŠANAS FONDI

Līdzekļu noguldīšana

4.1 Jūs varat pievienot līdzekļus savam kontam, izmantojot dažādas maksājumu metodes, tostarp (bet ne tikai) Visa, Mastercard, PayPal, Maestro, Skrill un Neteller. Pieejamās metodes var atšķirties atkarībā no atrašanās vietas, un tas tiks atspoguļots mūsu intuitīvajā kasierī piedāvātajās opcijās. Jūs varat izmantot tikai jūsu vārdā reģistrētu maksājumu veidu, lai noguldītu līdzekļus. Ja jūs iemaksājat maksājumu veidu, par kuru neesat konta īpašnieks, mēs paturam tiesības uzskatīt, ka jebkurš depozīts ir nederīgs un visi laimesti, kas rodas no šādas iemaksas, ir spēkā līdz brīdim, kad visas attiecīgās pārbaudes ir pabeigtas.

4.2 Jūs varat izvēlēties vairāk nekā vienu maksāšanas veidu. Ja pievienojat jaunu maksājuma metodi, jums ir jāveic iemaksa, izmantojot šo maksāšanas metodi, pirms jebkādu atteikumu var apstrādāt ar šo maksāšanas metodi.

4.3 Minimālā summa, kuru varat ieskaitīt savā kontā vienā darījumā, ir £ 10 (vai ekvivalents jūsu izvēlētajā valūtā). Jūs jebkurā laikā varat iestatīt depozīta limitu savā kontā, apmeklējot tīmekļa vietņu sadaļu “Atbildīgā spēle”. Jebkuru iestatīto depozīta limitu nevar palielināt, nepaziņojot par 24 stundu paziņojumu par jūsu vēlmi palielināt depozīta limitu, un tikai tad, kad būsit pieprasījuši palielinājumu pēc 24 stundām, palielinājums tiks piemērots.

Noguldījuma maksas

4.4 Mēs neuzņemamies atbildību par jebkādām maksām vai maksām, ko piemēro jūsu karšu izdevējs, banka vai finanšu iestāde, pateicoties jūsu iemaksai jūsu kontā.

4.5 Par katru depozītu, kuru jūs veicat savā kontā saskaņā ar £ 500, mēs iekasēsim nodokļa kompensācijas maksu 2.5% apmērā no deponētās summas (ievērojot minimālo 50p (vai ekvivalentu jūsu izvēlētajā valūtā)). Tas nozīmē, ka, ja jūs iemaksāsiet £ 100, jūsu maksājuma veidā mēs iekasēsim £ 102.50 un jūsu kontā tiks ieskaitīta £ 100 vai, ja jūs iemaksāsiet £ 10, jūsu maksājuma veids tiks iekasēts £ 10.50, un £ 10 tiks ieskaitīts jūsu konts.

Jūsu noguldītie līdzekļi

4.6 Jums nav jāmaksā procenti par jūsu kontā esošajiem līdzekļiem. Lai izvairītos no šaubām, jūs neizmantojat savu kontu citiem mērķiem, izņemot, lai izmantotu tīmekļa vietnes un pakalpojumus (piemēram, kā bankas kontu), un, ja mēs uzzināsim par noguldījumiem un izņemšanu bez atbilstošas ​​spēļu darbības, mēs rezervējam tiesības atskaitīt administrācijas maksu.

4.7 Mēs nepiedāvājam kredīta pakalpojumu.

4.8 Jūsu līdzekļi tiek turēti atsevišķā bankas kontā no mūsu biznesa kontiem. Konts tiek saukts par “Klienta kontu”, lai to nošķirtu no citiem uzņēmuma kontiem. Saskaņā ar Britu azartspēļu komisijas klientu fondu reitingu sistēmu, tas atbilst prasībām par klientu līdzekļu nošķiršanu līmenī: pamata. Līdz ar to maksātnespējas gadījumā līdzekļi tiek uzskatīti par neaizsargātiem. Tādēļ mēs ievērojam gan Lielbritānijas Lielbritānijas Azartspēļu komisijas, gan Aldernijas azartspēļu kontroles komisijas prasības.

4.9 Mūsu mātesuzņēmums BGO Limited, Suite 5 Valley Towers, Valley Road, Birkirkara, Malta, BKR9022 ir garantējis savu nodomu sniegt finansiālu atbalstu, lai mēs varētu izpildīt savas saistības maksātnespējas gadījumā, tostarp spēlētāju fondi. Ja mēs pārtrauksim darbību, mūsu vecāki veiks visus saprātīgos centienus atmaksāt naudu atpakaļ. Gadījumā, ja vecāks nespēj ar jums sazināties, jums būs ne ilgāks par 120 dienu no dienas, kad mēs pārtraucām darboties, lai sazinātos ar vecāku un atgūtu parādus. Šos līdzekļus nevar atmaksāt pēc 120 dienas perioda beigām.

4.10 Ciktāl jums tas ir jādara saskaņā ar vietējiem likumiem, nodokļiem vai citām iestādēm, jums ir pienākums ziņot par saviem laimestiem un zaudējumiem, kas rodas, lietojot tīmekļa vietnes.

Naudas izņemšana

4.11 Jūs esat atbildīgs par pareizas bankas informācijas sniegšanu par naudas līdzekļu izņemšanu. Ja mēs to radīsim jūsu kļūdas dēļ, mēs neatmaksāsim nepareizajam kontam samaksātos līdzekļus.

4.12 Jūs varat izvēlēties vēlamo izņemšanas metodi, ja esat jau noguldījis šo metodi. Ja vienā kontā ir izmantotas vairākas maksājumu metodes, mēs varam piešķirt izņemšanu no mūsu izvēlētās maksājumu metodes. Mēs varam apstrādāt izņemšanu par vairāk nekā £ 10,000 ar pārskaitījumu.

4.13 Kad jūs pieprasāt atteikumu, jums būs maksimālais 24 stundu periods, lai atceltu izņemšanu atkarībā no spēles līmeņa. Tīmekļa vietnēs jums būs skaidrs, vai ir pieejama atcelšana. Ja šajā laikā veicat atpakaļejošu pieprasījumu, līdzekļi netiks atsaukti un atgriezīsies pie jūsu konta.

4.14 Jūs nedrīkstat veikt vai mēģināt veikt nekādus atmaksājumus un / vai noliegt vai mainīt jebkādu veikto maksājumu, un jūs piekrītat atmaksāt mums jebkādus atmaksātos maksājumus, noraidīšanu vai veikto maksājumu maiņu un jebkādus no tiem izrietošos zaudējumus.

4.15 Jūs jebkurā laikā varat pieprasīt līdzekļu izņemšanu. Jūs nevarēsiet izņemt jebkādus līdzekļus no sava konta, un mums nebūs pienākuma atgriezt līdzekļus no jūsu konta, līdz mēs esam apmierinoši pārbaudījuši:

4.15.1 Jūsu identitāte, dzīvesvieta un minimālais vecums, saskaņā ar identitātes un vecuma pārbaudes pārbaudēm, kas noteiktas 1. \ tpunktā. \ t 3 virs;

4.15.2 ka neesat noguldījis līdzekļus no kriminālām, nelikumīgām vai krāpnieciskām darbībām saskaņā ar nelikumīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas pārbaudēm, kas noteiktas 1. punktā; 3 virs; un

4.15.3 ka neesat veicis vai mēģinājis veikt maksājumus, atteikumus, atcelšanu vai atcelšanu.

Izstāšanās maksa

4.16 Mēs neesam atbildīgi par jebkādām maksām vai maksām, ko piemēro jūsu karšu izdevējs, banka vai finanšu iestāde, ja jūs pieprasāt atteikumu.

4.17 Mēs iekasējam maksu par £ 2.50 (vai ekvivalentu jūsu izvēlētajā valūtā) par visiem līdzekļu izņemšanas gadījumiem. Tas nozīmē, ka, ja jūs pieprasāt izņemt no £ 100, jūsu bankas konts tiks kreditēts ar £ 97.50.

4.18 Ja jūs pieprasāt starptautisku bankas pārskaitījumu, mēs varam iekasēt papildu maksu £ 15 (vai ekvivalentu jūsu izvēlētajā valūtā).

5. VĒRTĒŠANA UN VĒRTĒŠANA

derību

5.1 Jūs varat veikt likmi vai derību tikai tādā vērtībā, kāda ir jūsu kontā esošajiem naudas līdzekļiem. Mēs paturam tiesības anulēt jebkuru derību vai derību, ko mēs, iespējams, esam pieņēmuši, ja jūsu kontā nav pietiekamu līdzekļu.

5.2 Mēs varam arī deklarēt jebkuru derību par spēkā neesošu, ja mums ir pamats aizdomām, ka esat veicis jebkādu aizliegtu darbību, un tādā gadījumā jums netiks izmaksāti laimesti.

5.3 Minimālais un maksimālais derības lielums dažādās spēlēs ir atkarīgs no spēles uz vietnēm un tiek parādīts ekrānā. Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, skatiet individuālo spēli.

5.4 Kad esat apstiprinājis savas derības datus un sācis spēli, parasti, veicot tādu darbību kā “spin”, “likme” vai “spēlēt”, jūsu derība tiks uzskatīta par pieņemtu, un jūs nevarēsiet mainīt vai to var mainīt.

Uzvaras

5.5 Uzvaras, kas jums radīsies, tiks ieskaitītas jūsu konta atlikumā. Tas nav pierādījums par uzvaru un saskaņā ar jūsu tiesībām saskaņā ar šo noteikumu 12 un 16 (pēc vajadzības) noteikumiem jūs piekrītat, ka mūsu ieraksti (vai jebkādi trešo pušu spēļu pakalpojumu sniedzēju ieraksti) ir galīgā iestāde, nosakot jebkuru laimesti.

5.6 Visās tīmekļa vietnēs (izņemot progresīvo jackpotu) redzamās laika nišas, video pokera, galda, karšu un arkādes spēles ir ierobežotas līdz maksimālajai izmaksai £ 250,000 (vai ekvivalentu jūsu izvēlētajā valūtā) jebkuram klientam jebkurā vienas derības kārtā. Vairumā gadījumu tas notiek ar likmju ierobežojumiem, kas noteikti attiecīgajās spēlēs. Lai izvairītos no šaubām, tas ir neatkarīgi no likmes lieluma vai likmju skaita. Ja jūs laimēsiet vairāk par šo summu vienā likmju raundā, pateicoties kļūdām likmju limitos, jūs uzvarēsiet £ 250,000 (vai ekvivalentu jūsu izvēlētajā valūtā), un jebkura summa, kas pārsniedz šo summu, ir spēkā neesoša.

5.7 Mēs pieliekam visas pūles, lai nodrošinātu, ka nevienā spēlē vai nevienā ar jūsu kontu saistītā darījumā nav kļūdu vai kļūdu. Saglabājot mūsu nolaidības dēļ, mēs varam anulēt visus laimestus vai naudas iemaksas, kuras iespējojušas uzvaras, kas radušās jebkuras kļūdas vai kļūdas vai jebkādu tehnisku kļūmju dēļ (ieskaitot, bet neaprobežojoties ar nepareizām spēļu izmaksām vai spēļu kļūmēm) ar kādu no spēles vai Pakalpojumi. Jūs piekrītat ieturēt visus laimestus, kas rodas šādu kļūdu, kļūdu vai tehnisku kļūdu dēļ, un atzīst, ka dažos gadījumos atsaukšanas pieprasījumus var turēt apstiprināšanai, lai nodrošinātu, ka šādas kļūdas, kļūdas vai tehniskas kļūdas nav notikušas.

Progresīvie džekpoti

5.8 Progresīviem laimesta laimestiem uz maksimālo summu neattiecas. Ievērojot iepriekš 5.7 un 5.9 punktus, ja jūs uzvarēsiet progresīvu Jackpot, jūs saņemsiet summu, kas tiek parādīta progresīvajā spēlē, kuru tu spēlē jūsu uzvaras laikā.

5.9 Visas progresīvās jackpota uzvaras ir pakļautas spēļu piegādātāja pārbaudei un validācijai. Progresīvās jackpot win summas var mainīties verifikācijas un apstiprināšanas rezultātā, un jūs piekrītat un saprotat, ka pārbaudītā progresīvā Jackpot summa oficiālajā paziņojumā, kas saņemts no spēles piegādātāja, nosaka precīzu summu, kas jāmaksā par progresīvo jackpot laimestu.

5.10 Ja jūs uzvarēsiet progresīvu jackpotu, mēs cenšamies samaksāt pilnu laimestu, kas jums uzvarēts 31 dienu laikā, līdz jebkura spēļu piegādātāja verifikācija tiek veikta ar jackpota summu un saskaņā ar iepriekš 4.15 punktu. Mēs paturam tiesības maksāt progresīvus Jackpot uzvarus tādā valūtā, kādā to maksā spēļu piegādātājs.

5.11 Mēs varam jebkurā brīdī jebkāda iemesla dēļ pārtraukt progresīvu džekpotu.

Aplikšana ar nodokli

5.12 Jūs esat pilnībā atbildīgs par jebkuras kompetentās iestādes reģistrēšanu, maksāšanu un uzskaiti par jebkuru nodokli vai citu maksu, kas var būt jāmaksā par laimestu, ko saņemat.

6. NEATKARĪGIE VAI FROZĒTIE KONTI UN DORMANCIJAS

6.1 Ja neesat pieteicies savā kontā vai citādi neesat piekļuvis vai to izmantojis nepārtrauktā 12 mēnešu laikā vai ja jūsu konts ir iesaldēts, kamēr 3.19 nepārtraukti tiek pārbaudīts, kā norādīts 12 mēnesī, jūsu konts būs uzskata par neaktīvu. Ja jūsu konts kļūst neaktīvs, mēs turpināsim izmantot visas saprātīgās pūles, lai apmierinoši pabeigtu verifikāciju vai izmantotu visas saprātīgās pūles, lai sazinātos ar jums, lai noteiktu jūsu vēlmes attiecībā uz neizmantotajiem reālās naudas līdzekļiem.

6.2 Ja jūsu konts ir neaktīvs vēl uz 12 mēnešiem vai ja tas joprojām ir iesaldēts, tas tiek uzskatīts par neaktīvu. Ja jūsu konts tiek uzskatīts par neaktīvu, mēs pieliksim visas saprātīgās pūles, lai atgādinātu jums par apmierinošu pilnīgu verifikāciju vai sazināties ar jums, lai noteiktu jūsu vēlmes attiecībā uz neizmantotajiem reālās naudas līdzekļiem. Ja pēc vēl viena 6 mēneša mēs vēl neesam varējuši sazināties ar jums, lai noteiktu jūsu vēlmes, jūsu konts tiks slēgts.

6.3 Ja sazināsieties ar mums pēc 30 mēneša perioda un sekojošā konta slēgšanas, lai atgūtu jūsu konta atlikumu, mēs apstrādāsim šādu atmaksu, ievērojot 7.2 un 9.3 punktus, ar nosacījumu, ka jūs, ja nepieciešams, veicat pārbaudi atbilstoši 3.19 punktam juridisko un regulatīvo pienākumu izpildi.

7. AIZLIEGTA DARBĪBA

7.1 Jūs piekrītat, ka jūs:

7.1.1 izmantot tīmekļa vietnes vai pakalpojumus jebkādos komerciālos nolūkos vai reklamēt savus vai citas trešās puses produktus vai pakalpojumus;

7.1.2 izmantot tīmekļa vietnes vai pakalpojumus jebkādā veidā, kas var novest pie jebkādas krāpnieciskas prakses vai kriminālās darbības veicināšanas, iegādes vai veikšanas;

7.1.3 pārsūtīt failus, kuros ir vīrusi, Trojas zirgi vai citas kaitīgas programmas;

7.1.4 piekļūt vai mēģināt piekļūt citu lietotāju kontiem vai iekļūt vai mēģināt iekļūt tīmekļa vietņu drošības pasākumos;

7.1.5 izmantojiet jebkādu ļaunprātīgu vai aizskarošu valodu tīmekļa vietņu un pakalpojumu izmantošanā (tostarp lietotājvārdu vai ekrāna nosaukumu, kas ir ļaunprātīgs vai aizskarošs, vai izmantojot ļaunprātīgu vai aizskarošu valodu mūsu tērzēšanas atbalsta funkcijā);

7.1.6 izmantot visas tīmekļa vietnēs piedāvāto spēļu tehniskās kļūdas, nepilnības, kļūdas vai nepareizas konfigurācijas jūsu labā vai neizdevīgākā situācijā mums vai citiem;

7.1.7 izmantot tīmekļa vietnes vai pakalpojumus teritorijā, kurā tas ir nelikumīgs;

7.1.8 veikt jebkādu ļaunprātīgu izmantošanu (kā noteikts turpmāk 9 punktā); vai

7.1.9 pārkāpj kādu no šiem noteikumiem un nosacījumiem.

7.2 Darbības 7.1 punktā ir katra veida “Aizliegta darbība". Mēs varam jebkurā laikā bez iepriekšēja brīdinājuma apturēt, ierobežot vai slēgt jūsu kontu, ja mums ir pamatots iemesls uzskatīt, ka esat uzņēmies kādu aizliegtu darbību un / vai atguvis no sava konta jebkādu noguldījumu, izmaksu, prēmiju vai laimestu summu, kas ir vai ir jebkādā veidā attiecināmi uz aizliegto darbību. Šajā punktā noteiktās tiesības neietekmē citas tiesības (ieskaitot vispārējās tiesības), kuras mums var būt pret jums saskaņā ar šiem Noteikumiem vai citiem noteikumiem.

7.3 Īstenojot savas tiesības saskaņā ar 7.2 punktu, mēs pieliksim visas saprātīgās pūles, lai nodrošinātu, ka mēs izmantojam šādas tiesības taisnīgā veidā.

7.4 Šajā punktā 7:

7.4.1 "Krāpnieciska prakse"Ir jebkāda krāpnieciska darbība, ko veic jūs vai jebkura persona, kas rīkojas jūsu vārdā vai slepenas vienošanās ar jums, un bez ierobežojumiem ietver: a) krāpniecisku nodevu atgūšanu un atgriešanās darbību; (b) jebkuras personas nozagtas, klonētas vai nesankcionētas kredītkartes vai debetkartes izmantošana jūsu kontā kā līdzekļu avots; c) jebkādus mēģinājumus reģistrēt nepatiesu vai maldinošu konta informāciju; un (d) jebkura darbība vai mēģinājums rīkoties, kas pamatoti uzskatāms par nelikumīgu, ar kuru mēs cenšamies krāpties, ir paredzēti, lai apietu jebkādus juridiskus ierobežojumus vai izdarītu ļaunprātīgi, neatkarīgi no tā, vai kāda šāda darbība mums rada jebkādu kaitējumu vai kaitējumu;

7.4.2 "Noziedzīga darbība“Bez ierobežojumiem ietver naudas atmazgāšanu un jebkuru noziedzīgu nodarījumu saskaņā ar azartspēļu likumu 2005.

8. PASĀKUMI, NODROŠINĀŠANA UN LIKALITĀTES SHĒMAS

8.1 Laiku pa laikam mēs varam piedāvāt paaugstinājumus, piemēram, bezmaksas griezienus un prēmijas vai lojalitātes shēmas („Atlīdzības").

8.2 Visas akcijas, atlīdzības un lojalitātes shēmas ir pakļautas šajā punktā minētajiem 8 noteikumiem, kā arī jebkuriem citiem konkrētiem noteikumiem, kas attiecas uz attiecīgo veicināšanas, atalgojuma vai lojalitātes shēmu, ko mēs publicējam tīmekļa vietnēs, jo īpaši par reklāmām lappuse ("Veicināšanas noteikumi”). Ja rodas pretrunas starp veicināšanas noteikumiem un šajā punktā izklāstītajiem noteikumiem 8, tiks piemēroti veicināšanas noteikumi.

8.3 Izņemot lojalitātes shēmu iekļaušanu, paaugstinājumu (un no tā izrietošās atlīdzības) nevar izmantot kopā vai apvienot ar kādu citu veicināšanas / atalgojumu.

8.4 Jūs automātiski iekļausit mūsu kazino un Bingo lojalitātes shēmās, kad jūs spēlējat ar reālu naudu vietnē.

8.5 Ja veicināšanas vai lojalitātes shēma paredz, ka jūs veicat depozītu, lai saņemtu Atalgojumu, apvērstā atsaukšana, kas veikta saskaņā ar 4.13 punktu, netiks uzskatīta par depozītu šiem mērķiem.

8.6 Ja tehniskajai nepareizai konfigurācijai tiek piešķirta nepareiza Atlīdzība jūsu kontam, mēs varam labot šo kļūdu, noņemot visus saņemtos laimestus un atkārtoti pievienojot Atlīdzību ar pareizu konfigurāciju.

8.7 Ja jūsu konts ir aizvērts vai nu pēc jūsu pieprasījuma, vai arī gadījumos, kad 7.2 vai 9.3 punkti piemēro visus atalgojumus, tie tiks atcelti.

8.8 Mēs varam jebkurā laikā atcelt vai atcelt veicināšanas vai lojalitātes shēmu pēc saviem ieskatiem. Jebkura šāda atcelšana neietekmēs jums jau piešķirto vai jūsu izpirkto atlīdzību.

9. NODROŠINĀŠANAS VEICINĀŠANA

9.1 Promotions and Rewards tiek pasniegtas par jūsu tīmekļa vietņu baudīšanu un mūsu klientu atalgojumu. Tu nedrīksti:

9.1.1 izmantot vairākus kontus, lai pieprasītu atlīdzību vai ievadītu paaugstinājumu vairāk nekā vienu reizi;

9.1.2 iesaistīties jebkādos neregulāros spēlējumos, spēlējot ar bonusa fondiem, uz kuriem attiecas derību ierobežojumi, kas tiek izsniegti kā daļa no paaugstināšanas vai kā atlīdzība, lai garantētu peļņu neatkarīgi no iznākuma. Mēs nodrošināsim, ka jūs esat informēts, kad spēlējat ar ierobežotu prēmiju fondiem, atgādiniet, kādi ir ierobežojumi un norādiet neatbilstības sekas;

9.1.3 izmantot jebkādas tehniskas kļūmes, nepilnības, kļūdas vai nepareizas jebkuras no Tīmekļa vietnēs piedāvātās paaugstināšanas vai atalgojuma priekšrocības jūsu vai citu vai neizdevīgā stāvoklī;

9.1.4 kolektīvs ar citiem, lai gūtu labumu no Atlīdzībām vai akcijām; vai

9.1.5 izmantojiet VPN vai maskējiet savu IP adresi, lai ievadītu reklāmu vai iegūtu atlīdzību, kuru citādi nebūtu iespējams saņemt.

9.2 9.1 mēs uzskatām, ka „neregulāra atskaņošana” ietver:

9.2.1 uz ruletes, viens vai vairāki no: (a) 24 vai vairāk 37 pieejamiem numuriem; b) derības par sarkanu un melnu; (c) derību izredzes; (d) derības 1-18 (ieskaitot) un 19-36 (ieskaitot); e) derības visās trīs tabulas izkārtojuma slejās; f) derības visiem trīs desmitiem;

9.2.2 par baccarat derībām gan baņķierim, gan spēlētājam par to pašu apvērsumu;

9.2.3 pāriet no zemas svērto spēļu (25% vai mazāk) uz augstu svērto spēli (100%) pēc lielām uzvarām, lai notīrītu derību prasības; un

9.2.4 vairāku kontu izmantošana (gan ar mums, gan citiem, kas jums pieder un / vai darbojas kopā ar citiem), lai aptvertu visu vai vairākumu, ja tas ir iespējams.

9.3 Darbības 9.1 punktā ir katra veida “Veicināšanas ļaunprātīga izmantošana". Mēs varam apturēt, ierobežot vai slēgt jūsu kontu, atcelt jums piešķirtās Atlīdzības un pieprasīt atmaksāt jebkādus laimestus, kas jums ir piešķirti, izmantojot ļaunprātīgu izmantošanu (tostarp, atņemot jūsu kontā esošās summas) nekavējoties un bez iepriekšēja brīdinājuma. uzskatiet, ka esat uzņēmies paaugstināšanas kampaņu.

10. ATBILDĪGĀ GAMBLĒŠANA

10.1 Mēs uzņemam atbildīgas azartspēles ļoti nopietni. Mēs nodrošinām iespēju, ka jūs varat izslēgt no sava konta ar mums, aizņemt laiku no sava konta izmantošanas un iestatīt īpašas kontroles, lai ierobežotu naudu vai laiku, ko pavadāt azartspēlēs. Lai iegūtu plašāku informāciju par atbildīgajiem azartspēļu rīkiem, vai, ja jums ir bažas saistībā ar jūsu azartspēlēm, lūdzu, apmeklējiet tīmekļa vietņu sadaļu “Atbildīgā spēle” vai sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu un atbildīgo spēļu komandu.

10.2 Mēs izmantosim visus saprātīgos centienus, lai nodrošinātu atbilstību pašaizliedzībai. Mēs ieviesīsim saprātīgas pārbaudes un drošības pasākumus, lai nodrošinātu, ka, kamēr jūs esat izslēgts no jums, jums nav nosūtīts mārketinga materiāls par azartspēlēm un ka jūs nevarat piekļūt Pakalpojumiem. Tomēr pašaizliedzība prasa gan jums, gan mums kopīgu apņemšanos. Pašizceļošanas perioda laikā jums nevajadzētu mēģināt atvērt jaunus vai dublētus kontus, un jūs piekrītat, ka mums nav nekādas atbildības vai atbildības, ja jūs turpināt spēlēt azartspēles un / vai mēģināt izmantot tīmekļa vietnes un mēs nespējam atpazīt vai noteikt, ka ir paši izslēgti apstākļos, kas nav mūsu saprātīgā kontrolē, jo īpaši, ja esat mainījis kādu no iepriekš iesniegtajiem reģistrācijas datiem (tostarp, ja atverat citu kontu ar būtībā tādu pašu informāciju, kaut arī citā veidā ievadīts reģistrācijas veidlapā).

10.3 Ja ir aizdomas, ka jums ir azartspēļu problēma, mēs varam iesaldēt jūsu kontu, kamēr mēs veicam papildu pārbaudes, lai noteiktu, vai esat apmierināts ar jūsu izdevumu līmeni. Pēc šīm pārbaudēm, ja konstatējam, ka neesat kontrolējis savu azartspēļu darbību, mēs varam slēgt jūsu kontu un izsniegt jums visus reālā naudas līdzekļus, kas slēgšanas brīdī palikuši jūsu kontā.

10.4 Nacionālā azartspēļu aprūpes izglītības un mācību asociācija (“GAMCARE”)www.gamcare.org.uk) sniedz informāciju, konsultācijas un konsultācijas personām, viņu ģimenei un draugiem, kuriem ir bažas par azartspēlēm. Bezmaksas palīdzības līnijas numurs GAMCARE (pieejams 8am - pusnakts, 7 dienas nedēļā) ir 0808 8020 133).

11. KLIENTU APKALPOŠANA

11.1 Mēs nodrošinām klientu atbalsta pakalpojumus visiem mūsu spēlētājiem. Mūsu klientu apkalpošanas un atbildīgo spēļu komandu var sazināties pa e-pastu, telefonu un tiešraides atbalstu. Mūsu darba stundas un mūsu kontaktinformācija ir atrodama palīdzēt lappuse.

11.2 Kad sazināsieties ar mūsu klientu apkalpošanas centru un atbildīgo spēļu komandu, viņi veiks identitātes pārbaudi, lai pārliecinātos, ka esat konta turētājs.

11.3 Lūdzu, ņemiet vērā, ka visas mijiedarbības ar mūsu klientu apkalpošanas un atbildīgo spēļu komandu un VIP komandām (ieskaitot tālruņa zvanus) var ierakstīt apmācības, uzraudzības un kvalitātes nodrošināšanas nolūkos.

12. SŪDZĪBAS UN STRĪDI

12.1 Mēs ceram, ka esat pilnīgi apmierināts ar vietnēm un pakalpojumiem. Tomēr, ja jums ir sūdzība, šajā sadaļā ir paskaidrots, kā izdarīt šādu sūdzību, un process, ko mēs veiksim, tiklīdz esat to izdarījis.

12.2 Jūs varat jebkurā laikā iesniegt sūdzību, sazinoties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu un atbildīgo spēļu komandu, nosūtot e-pastu support@bgo.com, support@powerspins.com or support@vegasluck.com vai apmeklējot palīdzēt lappuse. Lūdzu, norādiet savu lietotājvārdu, pilnu vārdu un vārdu, cik vien iespējams, par sūdzību, un, ja nepieciešams, iekļaujiet visus attiecīgos pielikumus.

12.3 Jebkuras sūdzības ir jāreģistrē mūsu klientu apkalpošanas centrā un atbildīgajā spēļu grupā 6 mēnešu laikā pēc notikuma, uz kuru attiecas sūdzība. Mēs nevarēsim izskatīt nevienu sūdzību attiecībā uz notikumu, kas bija pirms šī laika.

12.4 Mēs apstiprināsim lielāko daļu sūdzību saņemšanu 24 stundu laikā. Dažos retos gadījumos mūsu apstiprinājums var aizkavēties (piemēram, ja paziņojuma saturs vai fakti par sūdzību ir neskaidri).

12.5 Dažos gadījumos jūsu sūdzība būs vienkārša (piemēram, pārpratums vai apstiprināta sistēmas kļūda). Šīs sūdzības var ātri atrisināt mūsu klientu apkalpošanas un atbildīgo spēļu komanda un bez ilgstošas ​​izskatīšanas saskaņā ar mūsu pilnīgu sūdzību izskatīšanas procesu. Šādā gadījumā mēs paturam tiesības to darīt.

12.6 Visas pārējās sūdzības turpinās mūsu Stage 1 apsvērumā, pēc kura mūsu klientu apkalpošanas un atbildīgās spēļu komandas vadības uzdevums būs izmeklēt un atbildēt uz jūsu sūdzību. Šādas izmeklēšanas noslēgumā (parasti 5 darba dienu laikā) mēs jums paziņosim savu lēmumu saistībā ar sūdzību.

12.7 Ja jūs šajā posmā neesat apmierināts ar mūsu lēmumu un atbildi uz jūsu sūdzību, tad, ja mēs neesam informējuši, ka šāds lēmums ir mūsu galīgais lēmums, jūs varat lūgt, lai jūsu sūdzība turpināsies mūsu stadijā 2. Šajā posmā mums būtu noderīgi, ja jūs varētu izklāstīt, kāpēc jūs neapmierina 1 posma lēmumu.

12.8 posms 2 sūdzības izskatīs vecākā vadība. 1 stadijā aplūkotā informācija tiks pārskatīta kopā ar lēmumu un sniegto papildu informāciju. Šādas izmeklēšanas noslēgumā mēs jums paziņosim savu lēmumu attiecībā uz sūdzību un izklāstīsim, kādas iespējas jums ir pieejamas, ja jūs joprojām esat neapmierināts ar rezultātu.

12.9 Mēs cenšamies atrisināt visas sūdzības pēc iespējas ātrāk un pieliks visas saprātīgās pūles, lai noslēgtu sūdzību procesu 8 nedēļu laikā pēc mūsu sākotnējās apstiprināšanas. Mēs pagarināsim šo 8 nedēļas periodu, ja nespēsit savlaicīgi iesaistīties sūdzību izskatīšanas procesā, ņemot vērā jebkādu kavēšanos, ko izraisījusi šāda neveiksme. Ja izrādīsies, ka tas aizņems vairāk laika nekā 8 nedēļas, mēs jums rakstīsim, lai informētu par pārskatīto grafiku.

12.10 Mēs paturam tiesības izdot galīgo lēmumu attiecībā uz jebkuru sūdzību jebkurā šī procesa posmā, jo īpaši, ja mēs uzskatām, ka jūsu sūdzība nav pamatota, viegla, apgrūtinoša vai viegli atrisināta. Ja mēs to darīsim, mēs to darīsim skaidrus un jums būs izvēle pieņemt lēmumu vai turpināt ADR (ja piemērojams - skatīt 12.11 punktu).

12.11 Ja jūs nepiekrītat mūsu galīgajam lēmumam, sūdzība attiecas uz mūsu sniegtajiem azartspēļu pakalpojumiem, un jūs dzīvojat Lielbritānijā, jums ir tiesības pieprasīt jūsu sūdzības atrisināšanu, izmantojot alternatīvu strīdu izšķiršanas (“ADR”) procedūru. Mēs esam iecēluši eCOGRA par mūsu ADR pakalpojumu sniedzēju. Ja strīda vērtība ir mazāka par £ 10,000, mēs ievērosim jebkuras ADR procedūras konstatējumus, ja ADR sniedzējam nav būtiskas vai acīmredzamas kļūdas. Jūs varat sazināties ar eCOGRA savā tīmekļa vietnē, kuru var atrast šeit.

12.12 Lūdzu, ņemiet vērā, ka sūdzības, kas nav saistītas ar mūsu sniegtajiem azartspēļu pakalpojumiem (piemēram, slikta klientu apkalpošana, piedāvāto produktu veidi), nav piemērotas, lai vērstos pie mūsu ADR sniedzēja, un tās izskatīs iekšēji.

12.13 Ja jūs nepiekrītat mūsu vecākās vadības komandas lēmumam un dzīvojat valstī, kas nav Lielbritānija, jums ir jāsazinās ar AGCC, izmantojot viņu tīmekļa vietni, kuru var atrast šeit. Mēs ievērosim visus AGCC pieņemtos lēmumus un palīdzēsim viņiem veikt izmeklēšanu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka AGCC tomēr neizskatīs strīdus, kas saistīti ar SG Digital piedāvātajām spēlēm.

12.14 Jums ir arī tiesības iesniegt sūdzību Eiropas Pieejas strīdu izšķiršanas (ODR) platformai, kas ir pieejama šeit. Tomēr, lūdzu, ņemiet vērā, ka tas var palielināt laiku, kas nepieciešams, lai atrisinātu jūsu sūdzību.

12.15 Mēs sagaidām, ka visi fakti un sūdzību saturs paliks konfidenciāli starp mums sūdzību izskatīšanas un jebkuras ADR procedūras laikā. Tas neattiecas uz gadījumiem, kad vēlaties meklēt konfidenciālus padomus vai ja tiesību aktos vai tiesvedībā nepieciešams publiskot informāciju. Nekas šajā procesā nav paredzēts, lai ietekmētu jūsu juridiskās vai likumīgās tiesības šajā sakarā.

13. KONFIDENCIALITĀTE

13.1 Jums jāpārliecinās, ka esat izlasījis mūsu konfidencialitātes politiku, kas satur svarīgu informāciju par jūsu personas datu izmantošanu un citu informāciju par jūsu privātumu. Var piekļūt privātuma politikai šeit.

13.2 Mēs sadarbosimies ar jebkurām tiesībaizsardzības iestādēm vai regulatoriem vai tiesas rīkojumiem, pieprasot vai uzdodot mums atklāt personas identitāti vai atrast ikvienu, lai novērstu vai atklātu noziegumus, vai aizdomās turētājus vai kriminālvajāšanu. Var būt arī citi apstākļi, kuros saskaņā ar likumu mums var prasīt atklāt informāciju par jums vai jūsu tīmekļa vietņu vai pakalpojumu izmantošanu.

14. INTELEKTUĀLAIS ĪPAŠUMS

14.1 Tīmekļa vietnes un viss tajā pieejamais saturs un programmatūra (ieskaitot, bet ne tikai, spēles) pieder mums vai ir licencēts mums. “Bgo”, “bgo.com”, “powerspins” un “powerspins.com”, “bgo Live”, “bgo Bingo”, “Candy Club”, “vegasluck” un “vegasluck.com” ir preču zīmes, pakalpojumu zīmes, un mums piederošie tirdzniecības nosaukumi.

14.2 Tīmekļa vietņu un to satura izmantošana jums nesniedz nekādas tiesības saistībā ar mūsu intelektuālā īpašuma tiesībām, tostarp, bez ierobežojumiem, preču zīmēm, logotipiem, grafikām, fotogrāfijām, animācijām, video un teksta vai trešo personu intelektuālā īpašuma vietnēs un tā saturu (ieskaitot, bet ne tikai, kādu no spēlēm).

14.3 Jūs nedrīkstat kopēt, pavairot, pārpublicēt, lejupielādēt, publicēt, pārraidīt, ierakstīt, pārsūtīt, komerciāli izmantot, rediģēt, izplatīt sabiedrībai vai izplatīt jebkādā veidā pakalpojumus, tīmekļa lapas vai materiālus tīmekļa vietnēs vai elementu datoros. kas satur tīmekļa vietnes, izņemot jūsu personisko lietošanu.

14.4 Mēs varam darīt pieejamu programmatūru, ko var lejupielādēt un instalēt jūsu datorā, mobilajā ierīcē un / vai citā ierīcē. Ievērojot šos Noteikumus un nosacījumus, mēs piešķiram Jums atceļamu, neekskluzīvu, nepubliskojamu, nenododamu licenci šīs programmatūras izmantošanai datorā, mobilajā tālrunī un / vai citā ierīcē, kas jums pieder vai kuru jūs izmantojat. lai izmantotu jūsu kontu un mūsu pakalpojumus.

14.5 Jebkura cita izmantošana, kas nav atļauta saskaņā ar šiem noteikumiem, var tikt veikta tikai ar iepriekšēju skaidru atļauju.

15. SAITES AR CITĀM WEBSITĒM

15.1 Mēs varam laiku pa laikam piedāvāt saites uz citām tīmekļa vietnēm (izmantojot reklāmu vai citādi). Šīs saites ir pieejamas tikai jūsu ērtībai un ērtībai. Mēs nekontrolējam šādas trešo pušu tīmekļa vietnes un nav atbildīgas par to saturu. Mūsu saikņu iekļaušana nenozīmē, ka šādās tīmekļa vietnēs esošais materiāls ir apstiprināts, vai arī tas nav saistīts ar to operatoriem.

15.2 Jūs atzīstat, ka mēs nepiedalīsimies nekādam darījumam vai līgumam ar trešo pusi, kuru jūs varat noslēgt, un mēs nebūsim atbildīgi pret jums par jebkādiem zaudējumiem vai bojājumiem, kurus jūs varētu ciest, izmantojot šīs tīmekļa vietnes. Jūs piekrītat, ka jūs neiesaistīsiet mūs strīdos starp jums un trešo personu.

16. MŪSU ATBILDĪBA JUMS

16.1 Nekas šajos terminos nav paredzēts:

16.1.1 izslēgt vai ierobežot mūsu atbildību par krāpniecisku sagrozīšanu vai nāvi vai miesas bojājumiem, kas izriet no mūsu, mūsu darbinieku vai aģentu nolaidības vai nolaidības;

16.1.2 ierobežot likumā noteiktās tiesības (likumā noteiktās tiesības ietver, piemēram, ka mēs nodrošināsim pakalpojumus ar saprātīgu prasmi un aprūpi un saprātīgā termiņā). Lai iegūtu plašāku informāciju par likumā noteiktajiem tiesību apmeklējumiem www.citizensadvice.org.uk.

16.2 Jums ir daži tiesiskās aizsardzības līdzekļi, ja mēs pārkāpjim kādas no jūsu tiesībām, kuras var piemērot neatkarīgi no šiem noteikumiem un nosacījumiem. Nekas Noteikumos un noteikumos nav paredzēts, lai ietekmētu šīs likumīgās tiesības vai citas tiesības, kuras jums var būt tiesības.

16.3 Izņemot iepriekš minētos gadījumus, un arī attiecībā uz visiem laimestiem, kas jums likumīgi pienākas saskaņā ar 5.5-5.10, mūsu maksimālā atbildība pret jums saskaņā ar šiem Noteikumiem un nosacījumiem ir ierobežota ar lielāko no:

16.3.1 ja šāda atbildība attiecas uz konkrētu likmi vai derību, šādas likmes vai derības vērtību, ko maksā jums;

16.3.2 ja šāda atbildība ir saistīta ar naudas līdzekļu nepareizu izmantošanu jūsu kontā, summu, ko mēs esam nepareizi izvietojuši;

16.3.3 attiecībā uz jebkuru citu atbildību - pieci tūkstoši sterliņu mārciņu (£ 5,000).

16.4 Ievērojot iepriekš 16.1 - 16.3 punktus, mēs neesam atbildīgi par:

16.4.1 zaudējumi, kas nav radušies, pārkāpjot Noteikumus un nosacījumus;

16.4.2 netiešie zaudējumi, kas ir galvenā zaudējuma vai kaitējuma blakusparādība un kurus jūs un mēs nevaram saprātīgi paredzēt, pieņemot šos noteikumus;

16.4.3 uzņēmējdarbības zaudējumi un / vai zaudējumi patērētājiem;

16.4.4 zaudējumi, ko rada iekārtas un ierīces, ko izmantojat, lai piekļūtu tīmekļa vietnēm un / vai pakalpojumiem;

16.4.5 nemateriālās vērtības vai reputācijas zudums vai bojājums; un

16.4.6 nespēja sniegt Pakalpojumus vai izpildīt kādu no mūsu pienākumiem saskaņā ar šiem noteikumiem, ja šāda neveiksme ir notikumu dēļ, kas nav mūsu pārziņā. “Notikumi, kas ir ārpus mūsu kontroles"Ir jebkurš iemesls, kas nav mūsu saprātīgā kontrolē, kas neļauj mums sniegt Pakalpojumus vai izpildīt kādu no mūsu citiem pienākumiem saskaņā ar šiem noteikumiem un ietver, bet neaprobežojas ar ugunsgrēkiem, plūdiem, vētrām, nemieriem, civiliem traucējumiem, kariem, kodolavārijām, teroristu darbībām un Dieva rīcību.

16.5 Lai gan mēs pieliekam saprātīgas pūles, lai pēc iespējas ātrāk izlabotu tīmekļa vietnēs un pakalpojumos radušās kļūdas, defektus, izlaidumus vai nepareizas darbības, pēc tam, kad tie ir nonākuši mūsu uzmanības lokā, mēs neceļojam, ka tīmekļa vietnes un / vai pakalpojumi būs bez kļūdām , defekti, izlaidumi vai darbības traucējumi.

16.6 Mēs nezinām, ka tīmekļa vietnes vai pakalpojumi būs pieejami nepārtraukti un pilnībā darbojoties. Piekļuve tīmekļa vietnēm vai pakalpojumiem var tikt apturēta uz laiku un bez iepriekšēja brīdinājuma sistēmas kļūmes, apkopes vai remonta gadījumā vai iemeslu dēļ, kas ir pamatoti ārpus mūsu kontroles.

16.7 Tīmekļa vietnes un pakalpojumi tiek sniegti, pamatojoties uz “kā tas ir” un “pieejams”. Izņemot šajā punktā 16 aprakstīto, mēs nekādā veidā nepiedāvājam nekādus pārstāvību vai nekādus līgumiskus solījumus attiecībā uz Pakalpojumiem vai tīmekļa vietnēm, tostarp bez ierobežojumiem jebkādus ieteikumus (personiski vai vispārīgi).

17. ŠO NOTEIKUMU UN NOSACĪJUMU IZMAIŅAS

17.1 Mēs pastāvīgi meklējam jaunus veidus, kā uzlabot tīmekļa vietnes un mūsu pakalpojumus. Tādēļ mēs varam laiku pa laikam grozīt šos Noteikumus un nosacījumus vairāku iemeslu dēļ, tostarp (bez ierobežojumiem) komerciālu iemeslu dēļ, lai ievērotu likumus vai noteikumus, vai ievērotu regulatīvās iestādes ieteikumus, norādījumus vai norādījumus.

17.2 Ja mēs būtiski mainām šos noteikumus un nosacījumus, mēs informēsim jūs par šādām izmaiņām, izmantojot vienu no 17.3 punktā noteiktajām metodēm.

17.3 Ja mēs būtiski mainām šos Noteikumus un nosacījumus, mēs informēsim jūs par šādu paziņošanas metodi, kā mēs, pēc saviem ieskatiem, uzskatām par vispiemērotāko un kas var ietvert:

17.3.1 paziņojums tīmekļa vietnēs, un mēs pēc saviem ieskatiem varam uzaicināt pieņemt jaunos noteikumus un nosacījumus, izmantojot jebkādu apstiprinājumu, kā mēs to uzskatām par piemērotu. Ja jūs sniedzat mums šādu apstiprinājumu vai turpināt izmantot tīmekļa vietnes pēc paziņojuma saskaņā ar šo punktu, 17.3 jūs no šī brīža uzskatāt par pieņemtu un saistošs jaunajiem noteikumiem un nosacījumiem. Ja kādas izmaiņas jums nav pieņemamas, jūs varat pārtraukt izmantot tīmekļa vietnes un / vai slēgt kontu; vai

17.3.2 e-pasts (uz iepriekš norādīto e-pasta adresi).

17.4 Lai veiktu nelielas vai nebūtiskas izmaiņas, mēs nedrīkstam jums paziņot, tāpēc jums jānodrošina, ka jūs regulāri pārbaudāt tīmekļa vietnes, lai apstiprinātu datumu, kad noteikumi pēdējo reizi tika atjaunināti.

18. vispārīgi

18.1 Ja tiesa vai regulators konstatē, ka kāds no šo Noteikumu noteikumu noteikumiem ir spēkā neesošs vai nav izpildāms, pārējos noteikumus turpina piemērot.

18.2 Ja jūs pārkāpjat šos Noteikumus un nosacījumus un mēs neko nedarām pret jums, mums joprojām būs tiesības izmantot mūsu tiesības un tiesiskās aizsardzības līdzekļus jebkurā citā situācijā, kad jūs pārkāpjat Noteikumus un nosacījumus.

18.3 Mēs varam vēlēties nodot savas tiesības vai pienākumus, vai pakārtot mūsu saistības saskaņā ar šiem noteikumiem un nosacījumiem citai juridiskai personai. Jūs piekrītat, ka mēs to varam darīt, ja tas nelabvēlīgi neietekmē pakalpojumu standartu, ko saņemat saskaņā ar šiem noteikumiem un nosacījumiem.

18.4 Jūs nedrīkstat nodot nevienu no savām tiesībām vai pienākumiem, kā arī nepiešķirt kādu no saviem pienākumiem saskaņā ar šiem Noteikumiem un nosacījumiem pilnībā vai daļēji.

18.5 Nekas šajos Noteikumos un noteikumos netiek uzskatīts par tādu, kas radītu kādu aģentūru, partnerību vai jebkādu citu kopuzņēmumu starp jums un mums.

18.6 Šie noteikumi nav paredzēti, lai dotu tiesības ikvienam, izņemot jūs un mums. Tas neietekmē mūsu tiesības nodot saskaņā ar 18.3 punktu.

18.7 Ja jūs dzīvojat Apvienotajā Karalistē, šos noteikumus un nosacījumus un attiecības starp jums un mums reglamentē un interpretē saskaņā ar Anglijas un Velsas likumiem. Anglijas un Velsas tiesām ir neekskluzīva jurisdikcija, kas nozīmē, ka jūs varat iesniegt prasību Anglijā un Velsā vai ES valstī, kurā dzīvojat.

18.8 Ja jūs dzīvojat kādā citā jurisdikcijā, kas nav Apvienotā Karaliste, šos noteikumus un nosacījumus, kā arī attiecības starp jums un mums pārvaldīs un interpretēs saskaņā ar Aldernijas tiesību aktiem. Aldernijas tiesām ir neekskluzīva jurisdikcija, kas nozīmē, ka jūs varat iesniegt prasību Aldernijā vai ES valstī, kurā dzīvojat.


1 PIELIKUMS

PLAYTECH END-USER LICENCES LĪGUMS

SVARĪGS

Šī tīmekļa vietne darbojas PLAYTECH SOFTWARE LIMITED GAMBLĒŠANAS PROGRAMMATŪRAS PLATFORMĀS UN TĀS GRUPAS UZŅĒMUMOS (“VENDOR”) LICENCĒJOT NO VENDOR. NOSACĪJUMS JŪSU LEJUPIELĀDĒŠANAI VAI CITI IZMANTOJOT PROGRAMMATŪRU (KĀ DEFINĒTS TĀLĀK) IR IEVĒROJIET TIESĪBĀM, KAS SAISTĪTAS AR LĪDZEKĻU SAISTĪBĀ AR ASV, KAS NODROŠINĀT TĀLRUŅA LIETOŠANU.

LŪDZU LŪDZIET ŠO NOLĪGUMU, UZMANĪBU UZMANĪBU, KAD PIEŠĶIRT, KAD PILNĪGI APSTIPRINA TĀS SATURU. JA JUMS IR JŪSU JŪSU TIESĪBĀS UN PIENĀKUMI, KAS ATTIECAS UZ ŠO LĪGUMA PIEŅEMŠANU, LŪDZU APSTIPRINĀT UZ ATTIECĪBU VAI CITU JURIDISKO PIEDĀVĀJUMU JŪSU JURISDIKCIJĀ.

SVARĪGI: PERSONAS, KAS ATTIECAS UZ DAŽĀM TERITORIJĀM, TIKAI IESKAITOT AMERIKAS SAVIENOTĀS VALSTIS UN TĀS TERITORIJAS, IZRAELU UN VALSTIS, KAS IR AIZLIEGTAS, IZŅEMTAS VAI LĪDZĪGAS, KAS PIEEJAMĀS TĪKLĀ PIEEJAMĀS NOTEIKUMI UN / VAI SARAKSTS NO TIME TO TIME (“AIZLIEGTĀS JURISDIKCIJAS”) nav atļauts izmantot PROGRAMMATŪRU Jebkurā VAI VAI VADĪTĀJĀ, KAS SAISTĪTAS AR NO REAL MONEY PLAY. ATTĪSTĪT Jebkuru dubultošanos, ŠO IEROBEŽOJUMU PIEMĒROŠANA ATTIECAS UZ PILNVARĀM UN CITU NACIONĀLU PILSOŅIEM, KURI ATTIECAS AIZLIEGTĀ JURISDIKCIJĀ. FAKSTS, KURAM VIETNĪCA IR PIEEJAMAIS AIZLIEGTĀ JURISDIKCIJĀ VAI, KĀ PROGRAMMATŪRA IR NODROŠINĀTA AIZLIEGTĀS JURISDIKCIJAS OFICIĀLAJĀ VALODĀ, NEPIEMĒRO LICENCES, KĀ LIETOT PROGRAMMATŪRU ŠĪDZĪGĀ JURISDIKCIJĀ. VAI ATTEMPTĒT ŠO IEROBEŽOJUMU (IZMANTOJOT VPN, PROXY VAI VIENKĀRŠO PAKALPOJUMU, KAS MĀKSLAS VAI MANIPULĒTAS TAVAS REĢISTRĀCIJAS VIETAS IDENTIFIKĀCIJU VAI AR CITU PIEDĀVĀJUMU, KAS NODROŠINĀT INFORMĀCIJU PAR VIENOTU PILSONĪBU, VIETU VAI DZĪVĪBAS VIETU, VAI LĪDZEKĻU VAI VAGONU IZMANTOŠANA PROGRAMMATŪRAS IZMANTOŠANA TREŠĀS PERSONAS VAI TREŠĀS PERSONAS LĪDZEKĻĀ, KAS ATTIECAS AIZLIEGTĀ JURISDIKCIJĀ) IR ŠĀ NOLĪGUMA IEDARBĪBA UN VAR PĀRTRAUKT KRIMINĀLO IZCELSMES. JA NEPIECIEŠAMĪBA VAI NEPIECIEŠAMA, KĀ JŪS ATTIECAS UZ AIZLIEGTĀM JURISDIKCIJĀM, TĀS VAR REZULTĀTI ASV, IZSLĒDZOT ATSKAŅOTĀJU KONTI, NEPIECIEŠAMS NODROŠINĀT JŪSU PIEŠĶIRTO PAZIŅOJUMU, FONDU SALDĒŠANAS NOVĒRTĒŠANA UN NODROŠINĀŠANA PIEMĒROJAMIE ZIŅOJUMI, KAS ATTIECAS UZ PIEMĒROTĀJIEM UN / VAI ATTIECĪGAJĀM IESTĀDĒM, VISAS ATTIECĪBĀ UZ PIEMĒROJAMO TIESĪBU AKTU UN JUMS BŪTU ATBILDĪGI ATBILSTĪBAI PAR NOVĒRTĒJOŠAJIEM ZAUDĒJUMIEM, KAS IEGŪTI.

IEROSINĀT UZ VIETAS, KAS PAREDZĒTĀS PIEDĀVĀJUMU, LŪDZU PIEŅEMTIES ŠĀ NOLĪGUMA NOTEIKUMIEM. JA NEPIECIEŠAMS AR ŠĪ LĪGUMA NOSACĪJUMIEM, NEPIECIEŠAMS NOSACĪJUMUS UN NOSACĪJUMIEM, KAS NEPIECIEŠAMS LEJUPIELĀDĒT, UZSTĀDĪT VAI CITI LIETOT PROGRAMMATŪRU.

1. Definīcijas

Šādiem vārdiem un terminiem, ja tie tiek izmantoti šajā līgumā, ir šādas nozīmes, ja kontekstā nav skaidri norādīts citādi:

1.1. "Palīdzības programmas"Ir jebkurš mākslīgais intelekts, tostarp, bez ierobežojumiem," roboti "un / vai jebkura cita datora radīta programma, ko izmanto, lai mijiedarbotos ar Programmatūru palīdzības vai vietā spēlētāja vietā.

1.2. "Intelektuālā īpašuma tiesības"Ir jebkura veida vai visa veida intelektuālā īpašuma tiesības, tostarp bez ierobežojumiem patents, autortiesības, dizainparauga tiesības, preču zīmes, datu bāzes tiesības, pieteikumi jebkuram no iepriekšminētajiem, morālās tiesības, zinātība, komercnoslēpumi. , domēna vārdi, URL, tirdzniecības nosaukumi vai citas intelektuālā vai rūpnieciskā īpašuma tiesības (un jebkuras licences saistībā ar jebkuru no tām), reģistrētas vai nereģistrētas vai spējīgas reģistrēt, un vai tās atrodas kādā konkrētā valstī vai valstīs vai citā valstī daļa no pasaules.

1.3. "Tiešsaistes spēles"Ir mūsu interneta azartspēļu sistēma tīmekļa vietnē un ar to saistītie pakalpojumi un azartspēļu darbība (ieskaitot, bet neaprobežojoties ar tiešsaistes kazino spēlēm), kas tiek piedāvātas tīmekļa vietnē.

1.4. "Spēlētāja konts"Ir personisks konts, ko atver indivīds un kas tiek uzturēts kopā ar mums, lai šī persona varētu spēlēt tiešsaistes spēles.

1.5. "programmatūra"Ir programmatūra, kas jums jāsaņem, jādara pieejama vai citādi jāizmanto no tīmekļa vietnes, lai piedalītos tiešsaistes spēlēs, tostarp ar to saistīto dokumentāciju un ietverot jebkādus uzlabojumus, modifikācijas, papildinājumus, tulkojumus vai atjauninājumus šādai programmatūrai.

1.6. "Us","We","mūsu”Un līdzīgi termini nozīmē BGO Entertainment Limited

1.7. "mājas lapa”Nozīmē www.bgo.com, www.powerspins.com or www.vegasluck.com un visas saistītās vietnes, kurās tiešsaistes spēles ir pieejamas, izmantojot saites vai jebkuru citu piekļuves veidu.

1.8. "tu","Jūsu"Un līdzīgi termini ir Programmatūras lietotājs, kas lejupielādēts no Tīmekļa vietnes.

2. Līguma priekšmets

Tiešsaistes spēļu noteikumi ir pieejami vietnē https://www.bgo.com/help/terms-and-conditions, https://www.powerspins.com/help/terms-and-conditions or https://www.vegasluck.com/help/terms-and-conditions un citās Programmatūras un Tīmekļa vietnes sadaļās, ieskaitot (bet ne tikai) noteikumus, kas apraksta, kā spēlēt tiešsaistes spēles, turnīrus un citus noteikumus, kas reglamentē konkrētu spēli, notikumu un turnīru. Visi šādi noteikumi ir iekļauti un iekļauti šeit noteiktajā termiņā un nosacījumos.

3. Programmatūras izmantošanas licence; Ierobežojumi

3.1. Ar šo mēs piešķiram jums ierobežotu, personisku, nenododamu, neekskluzīvu, visā pasaulē (izņemot tālāk norādīto) licenci, lai lejupielādētu, piekļūtu un citādi izmantotu programmatūru savā ierīcē, lai atskaņotu tiešsaistes spēles saskaņā ar šo nolīgumu.

3.2. Šī licence attiecas tikai uz Programmatūras objekta kodu (ti, apkopoto, samontēto vai mašīnu izpildāmo Programmatūras versiju) un nepiešķir jums nekādas tiesības attiecībā uz Programmatūras pirmkodu.

3.3. Neskatoties uz pretējo, personām, kas atrodas aizliegtajās jurisdikcijās, nav atļauts izmantot Programmatūru jebkādā veidā vai veidā saistībā ar jebkādu reālu naudu. Lai novērstu šaubas, šis ierobežojums attiecas arī uz citu valstu iedzīvotājiem un pilsoņiem, atrodoties aizliegtajā jurisdikcijā. Šī licence neattiecas uz Programmatūru, kas nav aizliegtajās jurisdikcijās, un neļauj to izmantot, kā arī to, ka tīmekļa vietne ir pieejama aizliegtās jurisdikcijas ietvaros vai ka Programmatūra ir sniegta aizliegtās jurisdikcijas oficiālajā valodā. , nav uzskatāma par licenci izmantot Programmatūru šādā aizliegtā jurisdikcijā. Jebkurš mēģinājums apiet šo ierobežojumu (piemēram, izmantojot VPN, starpniekserveri vai līdzīgu pakalpojumu, kas maskē vai manipulē ar jūsu reālās atrašanās vietas identifikāciju, vai citādi sniedzot nepatiesu vai maldinošu informāciju par jūsu atrašanās vietu, pilsonību vai dzīvesvietu, vai padarot derības vai derības, izmantojot Programmatūru, izmantojot trešo personu vai trešās personas, kas atrodas aizliegtās jurisdikcijā, vārdā, ir šī līguma pārkāpums un var tikt uzskatīts par noziedzīgu nodarījumu saskaņā ar spēkā esošajiem tiesību aktiem. Ja tas kļūst acīmredzams vai mums ir pamatots iemesls aizdomām, ka Jūs atrodaties kādā no aizliegtajām jurisdikcijām, tas var novest pie tā, ka mēs slēgsim jūsu spēlētāja kontu, neuzliekot par pienākumu iepriekš brīdināt, iesaldējot tajā esošos līdzekļus un nodrošinot piemērojamās ziņas pārdevējam un / vai attiecīgajām iestādēm, saskaņā ar piemērojamiem tiesību aktiem, un Jūs esat atbildīgs pret mums par jebkādiem zaudējumiem vai zaudējumiem, kas no tiem izriet. Tas ir jūsu pienākums konsultēties un pārbaudīt mūsu mājas lapu par aizliegto JURISDIKCIJU SARAKSTU.

3.4. Mēs paturam visas tiesības, kas nav tieši piešķirtas 3.1 sadaļā iepriekš. Turklāt jums nav atļauts, un jūs piekrītat neatļaut vai palīdzēt citiem:

3.4.1. izmantot, kopēt, modificēt, radīt atvasinātus darbus no Programmatūras, jebkuras tā daļas vai jebkuras tā kopijas, pielāgošanas, pārrakstīšanas vai apvienotas daļas;

3.4.2. dekodēt, inženierēt, izjaukt, dekompilēt vai citādi tulkot vai pārveidot Programmatūru vai jebkuru tās daļu;

3.4.3. nodot, aizdot, iznomāt, piešķirt, iznomāt vai citādi licencēt Programmatūru;

3.4.4. noņemiet jebkādus autortiesību, patentētu vai līdzīgu paziņojumu no Programmatūras (vai tā kopijas);

3.4.5. pārvaldīt Programmatūru vai jebkuru tās daļu jebkuras trešās personas labā vai tās vārdā, tostarp, izmantojot “dēļa”, tiešsaistes pakalpojumu vai tālvadības dialogu, lietojumprogrammu pakalpojumu sniedzēja pakalpojumus, interneta pakalpojumu sniedzēja pakalpojumus, laika dalīšanas kārtību, ārpakalpojumu pakalpojumi vai biroja pakalpojumi;

3.4.6. kopēt vai tulkot jebkuru tiešsaistes dokumentācijā vai elektroniskā formātā sniegto lietotāja dokumentāciju;

3.4.7. ievadīt, piekļūt vai mēģināt iekļūt vai piekļūt mūsu drošības sistēmai vai citādi apiet to vai jebkādā veidā traucēt (ieskaitot, bet ne tikai, robotus un līdzīgas ierīces) ar vietni vai mēģināt veikt jebkādas izmaiņas programmatūrā un / vai jebkādās funkcijās vai to sastāvdaļas; vai

3.4.8. izmantot jebkādas palīdzības programmas saistībā ar Programmatūru un / vai tiešsaistes spēlēm. Jums ir aizliegta jebkāda mijiedarbība tiešsaistes spēlēs, kas nav tiešs rezultāts, ka Jūs personīgi izmantojat Programmatūru mērķim, kuram tas bija paredzēts.

3.5. Jūs atzīstat un piekrītat, ka mēs varam veikt pasākumus, lai atklātu un novērstu palīdzības programmu izmantošanu. Šīs darbības var ietvert, bet ne tikai, programmatūras pārbaudi, kas darbojas vienlaikus ar jūsu ierīcē esošo programmatūru. Jūs piekrītat, ka jūs nemēģināsit apiet, traucēt vai bloķēt šādas darbības, tostarp, bez ierobežojumiem, tādu trešo personu programmatūras izmantošanu, kas apiet, traucē vai bloķē šādus soļus. Jebkurš mēģinājums ierobežot mūs šajā jautājumā dos mums tiesības nekavējoties apturēt Programmatūras pieejamību Jums un Jūs nekavējoties zaudēsiet laimestu.

3.6. Jūs apzināties un piekrītat, ka visas IP tiesības, īpašumtiesības un interese par Programmatūru un to, tostarp jebkuras izmaiņas, uzlabojumi, pielāgojumi, tulkošana vai cita Programmatūras maiņa vai papildināšana, pieder vienīgi pārdevējam, pat ja tā ir izstrādāta, pamatojoties uz Jūs vai jebkuras citas trešās puses idejas, ierosinājumus vai priekšlikumus. Pieņemot šo vienošanos, Jūs neatgriezeniski piešķirat Pārdevējam visas tiesības, īpašumtiesības un intereses, kas jums var būt vai var būt iegūtas visās šādās tiesībās, tostarp, bez ierobežojumiem, patenta, autortiesību, preču zīmes, komercnoslēpuma vai zinātības, kā arī piekrīt parakstīt un piegādāt pārdevējam tādus dokumentus, ko Pārdevējs uzskata par vēlamiem, lai pierādītu vai veiktu visu iepriekš minēto tiesību nodošanu Pārdevējam. Jūs piekrītat nepastarpināti vai netieši mēģināt anulēt jebkādu iemeslu dēļ vai aizstāvēt vai palīdzēt citiem apgalvot, ka tiesības, īpašumtiesības vai interese par Programmatūru pieder jebkurai trešai personai, kas nav Pārdevējs, vai ka viņi ir pārkāpj citu intelektuālā īpašuma tiesības.

4. Jūsu pienākums pārbaudīt lietošanas likumību

Jūs apstiprināt, ka esat 18 gadus vecs vai vecāks, un jebkurā gadī jumā, kad esat likumīgā vecumā, kā to nosaka tās valsts likumi, kurā jūs atrodaties. Jūs arī apstiprināt, ka esat informēts par juridiskajiem jautājumiem, kas saistīti ar tiešsaistes azartspēļu vietņu darbību, un ka jūs saprotat, ka mēs un pārdevējs nekādā veidā negarantējam, ka programmatūras izmantošana azartspēļu nolūkos, kā šāds termins nozarē ir saprotams, ir likumīgs jebkurā jurisdikcijā.

Ņemot vērā tiešsaistes azartspēļu juridiskā statusa izmaiņas dažādās jurisdikcijās, jūs apņematies pārbaudīt Jūsu dalības tiešsaistes spēlēs likumību un Programmatūras izmantošanu katrā jurisdikcijā, kas ir piemērojama Jums, un to darīt tikai saskaņā ar visiem piemērojamiem likumiem un jebkuras kompetentās iestādes rīkojumiem.

5. Garantiju atruna

PROGRAMMATŪRA, KAS PIEEJAMĀ VIETĀ, KAS IR “PIEŠĶIRTS”, BEZ AIZSARDZĪBA, GARANTIJAS VAI PĀRSTĀVNIECĪBA, IZSTRĀDĀTI VAI NEPIECIEŠAMS, NODROŠINĀŠANAS VAI CITI.

WE UN VENDOR, UN VISAS TO SAISTĪTĀS UN SAISTĪTĀS PUSES, IZŅEMAS UN ATBILDĪTAS PAR VISIEM NEPIECIEŠAMIEM NOTEIKUMIEM, NOSACĪJUMIEM UN GARANTIJĀM (IESKAITOT Jebkuru garantiju tirgum, apmierinošai kvalitātei un piemērotībai jebkuram specifiskam mērķim), un bez ierobežojumiem ATBALSTA, MĒS UN PASŪTĪTĀJI NEIZMANTOJUS, NEPIECIEŠAMS AR CITIEM, ka (A) PROGRAMMATŪRA NEKĀRTA, (B) PROGRAMMATŪRAS EKSPLUATĀCIJA NEPIECIEŠAMA VAI KĻŪDAS, VAI KĀ Jebkurš pārkāpums PROGRAMMATŪRA tiks koriģēta, vai arī PROGRAMMATŪRA BEZ VIRUS; (C) PROGRAMMATŪRA, KAS NODROŠINĀTS KVALITĀTES VAI PIEMĒROT JEBKURAM ĪPAŠAI MĒRĶAI; VAI (D) PROGRAMMATŪRAS IZMANTOŠANA AR CITIEM PROGRAMMATŪRĀM vai ar nepiemērotu aparatūru, NEDRĪKST DROŠU PROGRAMMATŪRU VAI TO CITU PROGRAMMATŪRU.

KONCENTRĀCIJU VAI SISTĒMAS KĻŪDU KONSTRUKCIJĀ, KAS SAISTĪTAS AR PROGRAMMATŪRU, NEKĀ TIE NEKĀM NODROŠINĀTĀJIEM, KURIEM IESPĒJAMI UN SAISTĪTĀS PUSES BŪS ATBILDĪTAS TIESĪBĀM VAI TREŠAJĀM PERSONĀM, KĀDU IZMAKSAS, IZDEVUMI, ZAUDĒJUMI UN PRASĪBAS, KAS IZVEIDO VAI IZPILDĪTAS KĻŪDAS.

NEKĀDĀM NEPIECIEŠAMI UN ATTIECĪGĀS PUSES BŪS ATBILDĪTAS TIESĪBĀM VAI TREŠAJĀM PERSONĀM MAKSĀJUMĀ, KURĀM (VAI NEPĀRTRAUKTI), KAS JŪSU REZULTĀTĀS PAR DEFEKTU VAI KĻŪDU PROGRAMMATŪRĀ, VAI SAISTĪBĀ AR Jebkuru prasību vai pieprasījumu PASŪTĪTĀJS VAI TREŠĀS PUSES ŠO MAKSĀJUMU ATMAKSĀŠANAI VAI CITĀS SAISTĪBĀ AR ŠO MAKSĀJUMIEM.

Ar šo jūs apliecināt, ka mūsu kontrolē nav, kā jūs lietojat programmatūru. Jūs ielādējat un lietojat Programmatūru uz savu risku un nekādā gadījumā mēs neesam atbildīgi pret jums par jebkādiem tiešiem, izrietošiem, nejaušiem vai īpašiem bojājumiem vai zaudējumiem (izņemot miesas bojājumus vai nāvi, kas radusies mūsu nolaidības dēļ).

6. Konfidencialitāte

Programmatūra ietver nekonfidenciālu un konfidenciālu informāciju, kas mums vai pārdevējam ir slepena un vērtīga. Ja jūs izmantojat Programmatūru un pēc tam jūs piekrītat, lai: a) saglabātu visu šādu konfidenciālu informāciju; b) neizpaust šādu konfidenciālu informāciju trešai personai un neizmantot šādu konfidenciālu informāciju jebkādiem citiem mērķiem, izņemot piedalīšanos tiešsaistes spēlēs. Jūs arī piekrītat veikt visus saprātīgos pasākumus, lai aizsargātu un saglabātu konfidenciālu informāciju.

7. Jūsu garantijas un pārstāvniecības

Jūs garantējat un pārstāvat mums, ka:

7.1. Jūs neesat nevienas aizliegtās jurisdikcijas rezidents;

7.2. Jūs esat 18 gadus vecs vai vecāks un jebkurā vecuma valstī, kā to nosaka tās valsts likumi, kurā jūs atrodaties; un

7.3. Jūs esat pārbaudījis Jūsu dalības tiešsaistes spēlēs likumību un Programmatūras izmantošanu katrā jurisdikcijā, kas ir piemērojama jums, un esat atradis tādu pašu likumību šādās jurisdikcijās saskaņā ar visiem piemērojamiem likumiem un jebkuras kompetentās iestādes rīkojumiem.

8. Izmaiņas šajā nolīgumā

8.1. Mēs varam jebkurā brīdī, pēc saviem ieskatiem, izdarīt izmaiņas šajā Līgumā. Šādas izmaiņas stāsies spēkā no datuma, kuru mēs esam norādījuši vietnē, neatkarīgi no tā, vai mēs esam īpaši informējuši Jūs par šādām izmaiņām. Tāpēc ir svarīgi, lai jūs laiku pa laikam piesakieties tīmekļa vietnē, lai pārbaudītu, vai ir paziņojums par izmaiņām.

8.2. Jūs piekrītat, ka esat atbildīgs tikai par informēšanu par šādām izmaiņām. Ja jūs turpināt izmantot Programmatūru vai tiešsaistes spēles pēc konkrētu izmaiņu spēkā stāšanās datuma (neatkarīgi no tā, kā mēs esam paziņojuši par šādām izmaiņām), jūs piekrītat, ka šīs izmaiņas būs saistošas ​​neatkarīgi no tā, vai jums ir bijis faktisks paziņojums vai nav lasīt, attiecīgās izmaiņas. Ja jūs nepiekrītat saistībām ar attiecīgām izmaiņām, jums nevajadzētu turpināt izmantot programmatūru vai tiešsaistes spēles.

9. Termiņš un izbeigšana

9.1. Šis līgums ir spēkā un saistošs jums, sākot no Jūsu pieņemšanas brīža, un paliek spēkā, ja vien tas netiek izbeigts saskaņā ar šo noteikumu noteikumiem.

9.2. Jūs jebkurā brīdī varat izbeigt šo līgumu, ievērojot 9.4 sadaļas noteikumus. Izbeigšana ar Jums tiek veikta, nosūtot mums rakstisku paziņojumu par Jūsu dalības pārtraukšanu Mājas lapā un Tiešsaistes spēlēs un Jūsu konta slēgšanu ar mums.

9.3. Mēs varam jebkurā brīdī izbeigt šo līgumu nekavējoties, rakstiski paziņojot jums.

9.4. Pēc šī līguma izbeigšanas neatkarīgi no tā, vai jūs vai jūs esat, jūs piekrītat un atzīstat, ka (i) Jūsu tiesības lietot Programmatūru nekavējoties izbeidzas, un (ii) Jūs pārtraucat jebkādu Programmatūras izmantošanu un (iii) ) Programmatūru noņemsiet no datora, cietajiem diskiem, tīkliem un citiem atmiņas materiāliem.

10. Pretenzijas pret pārdevēju nav; Atbildības ierobežojums

10.1. Jūs saprotat un piekrītat, ka mēs saskaņā ar šo vienošanos būsim tikai atbildīgi pret Jums, un, lai gan jūsu saistības saskaņā ar šo līgumu ir arī pārdevēja, tā filiāļu un saistīto pušu labā (un tāpēc tās var arī izpildīt), pārdevējs tās filiāles un saistītās puses nav šā nolīguma puses un nebūs atbildīgas par jebkādiem jebkādiem zaudējumiem, kas radušies Jums vai kādai trešai personai neatkarīgi no tā, kāda veida darbība ir līgumā, spīdzināšanā (ieskaitot nolaidību), stingri atbildību vai citādi.

10.2. Jūs varat brīvi izvēlēties, vai lejupielādēt un izmantot programmatūru. Ja jūs to darāt, jūs atzīstat, ka jūs to darāt, pilnībā izprotot šo līgumu, tostarp šīs sadaļas 10 noteikumus un savu risku. NEPĀRSTĀVĒJAM NEPIECIEŠAMS (un, lai izvairītos no šaubām, arī Pārdevējs) VAI JŪSU PIENĀKUMI UN SAISTĪTĀS PUSES:

10.2.1. ATBILDĪGI JŪSU, KAS NEPIECIEŠAMS, NEPIECIEŠAMS, NEDZĪVĒJS VAI ĪPAŠAJIEM PAREDZĒTIEM VAI KĀ VĒRTĒJUMIEM; UZŅĒMĒJDARBĪBAS, peļņas, IEŅĒMUMU, LĪGUMU VAI NEPIECIEŠAMĀS IEGULDĪJUMI, VAI ZAUDĒJUMI VAI ZAUDĒJUMI, KAS ATTIECAS NO DATU ZAUDĒJUMIEM, ZAUDĒJUMU vai KORUPCIJU vai

10.2.2. ATBILDĪGI JŪSU ATTIECĪBĀ UZ Jebkuru un visu pretenziju jebkurā laikā, kas radies no šī līguma, vai arī, kas rodas saskaņā ar līgumu vai jebkādu tiesību teoriju, par kaitējumiem, kas pārsniedz augstāko (A) summu, ko jūs esat atbrīvojis no mums UN IZMANTO JŪSU GAMBLĒŠANAS MĒRĶIEM, VAI (B) € 1,000 (viens tūkstotis eiro).

11. Vairākkārt izmantojamā personiskā informācija

Mēs izmantosim jūsu personisko informāciju tikai saskaņā ar mūsu konfidencialitātes politiku, kas ir pilnībā norādīta tīmekļa vietnē (“Privātuma politika”). Mēs paturam tiesības jebkurā laikā grozīt Konfidencialitātes politiku. Tomēr mēs paturam tiesības lūgt Jūs sniegt mums papildu informāciju, un jebkura šāda papildu informācija tiks saglabāta konfidenciāli. Mēs arī turpmāk paturam tiesības zināmos apstākļos atklāt noteiktas ziņas attiecīgajām iestādēm, ja to prasa likums, valsts vai regulatīvā iestāde. Ievērojot Privātuma politikas noteikumus, šīs tiesības izpaust personas informāciju struktūrām vai iestādēm, kuru mērķis ir izmeklēt nelikumīgi iegūtu līdzekļu legalizēšanu, krāpšanu un citu noziedzīgu darbību, ir tādā mērā, kā to prasa likums.

12. Jūsu atbildība

Jūs nekādā veidā nepārvietosiet savas tiesības saskaņā ar šo līgumu bez mūsu iepriekšējas rakstiskas piekrišanas.

13. Tiesību rezervēšana

13.1. Pēc saviem ieskatiem mēs paturam tiesības:

13.2. tiešsaistes spēlēs mainīt, apturēt, noņemt, modificēt vai pievienot jebkuru spēli vai turnīru.

13.3. Mēs varam jebkurā laikā atklāt zināmu Jūsu personisko informāciju trešajām personām saskaņā ar mūsu konfidencialitātes politiku.

13.4. Mēs varam jebkurā laikā bez iepriekšēja brīdinājuma izbeigt Tiešsaistes spēļu izmantošanu un bloķēt jūsu spēlētāja kontu, ja uzskatām, ka esat pārkāpis kādu no šī līguma noteikumiem vai noteikumiem vai ka jūs citādi rīkojāt nelikumīgi. Šādos apstākļos mums nebūs pienākuma atmaksāt vai citādi atmaksāt Jums kādu no jūsu spēlētāja konta līdzekļiem.

14. Vispārīgie noteikumi

14.1. Likums. Šā nolīguma izstrādi, derīgumu un izpildi reglamentēs Anglijas likumi.

14.2. Kompetentās tiesas. Jebkura tiesvedība, kas izriet no šī līguma vai ir saistīta ar to, būs Londonas, Anglijas tiesu jurisdikcijā. Tomēr tas neliedz mums celt prasību jebkuras citas jurisdikcijas tiesā, kas veic aizliegumu vai līdzīgu palīdzību.

14.3. Atšķirība. Jebkuras šā nolīguma daļas prettiesiskums, spēkā neesamība vai izpildāmība neietekmēs atlikušās daļas likumību, spēkā esamību vai izpildāmību.

14.4. Valoda. Šī līguma angļu valodas versija būs noteicošā pār jebkuru citu mūsu izdoto valodu versiju.

14.5. Jums nav piešķirts uzdevums. Jums nav atļauts nodot šo līgumu vai jebkādas citas tiesības vai saistības citai pusei.

14.6. Prioritāte. Šis nolīgums ir noteicošais, ja rodas pretrunas starp šeit minētajiem noteikumiem un jebkuru citu šajā nolīgumā minēto dokumentu vai dokumentu, kas izmantots saistībā ar Programmatūru.

14.7. Paziņojumi. Jūs piekrītat saņemt no mums paziņojumus elektroniskā veidā. Elektroniskie sakari var tikt publicēti tīmekļa vietnes lapās vai jūsu klienta lietojumprogrammas ziņojumos / palīdzības failos vai nosūtīti uz Jūsu e-pasta adresi. Visa saziņa elektroniskā vai papīra formātā tiks uzskatīta par rakstisku un saņemta ne vēlāk kā piecas darba dienas pēc norīkošanas vai izplatīšanas, neatkarīgi no tā, vai esat saņēmis vai saņēmis šādu paziņojumu. Mēs paturam tiesības, bet neuzņemamies saistības, sniegt sakarus papīra formātā. Jebkuri paziņojumi, kas mums jāiesniedz rakstiski, vai jautājumi, kas attiecas uz šo nolīgumu, jārisina support@bgo.com, support@powerspins.com or support@vegasluck.com.

Spēlēt tagadhttps://www.vegasluck.com

Aktīvās prēmijas

Kopā: 96
115 lojāli bezmaksas griezieni! Vegas Luck 30X Wager prasības £ 745000 Max CashOutadditional bonuss: Eur 660 Bezmaksas naudas futbola neprāts Rtg Slot Game ... 👁️ vairāk >>

📁 Kategorija:

Izveidots:

Beidzas:

€ 225 BEZMAKSAS CASINO CHIP Vegas Luck 50x Wager prasības 312000 Maksimālais izņemšanas izdevumsExtra kazino bonuss: EURO 310 Nr depozīts Transilvānijas Topgame kazino slots 👁️ vairāk >>

📁 Kategorija:

Izveidots:

Beidzas:

705 turnīrs Vegas Luck 33x Spēlēt ar kazino $ 595000 Max CashOutspecial bonuss: £ 835 bez depozīta bonusa koda Valhalla Wazdan Slot Game ... 👁️ vairāk >>

📁 Kategorija:

Izveidots:

Beidzas:

EUR 2200 Nav depozīta Vegas Luck 45X WageringEUR 430000 Maksimālais naudas izspēles bonuss: 265 BEZMAKSAS griezieni par veco zvejnieku Bally Wulff Slot Game ... 👁️ vairāk >>

📁 Kategorija:

Izveidots:

Beidzas:

EURO 510 Nav depozīta Vegas Luck 33x SpēlētEur 604000 Maksimālais naudas izejošais bonuss: 35 Bezmaksas spins bez depozīta Elfstedenkoorts ... 👁️ vairāk >>

📁 Kategorija:

Izveidots:

Beidzas:

$ 450 Mobile freeroll spēļu turnīrs Vegas Luck 66X Spēlēt ar kazino $ 663000 Max IzņemšanaExclusive Casino Bonus: € 395 Bezmaksas kazino mikroshēma Arcade Wazdan Slot Game ... 👁️ vairāk >>

📁 Kategorija:

Izveidots:

Beidzas:

490% kazino spēles bonuss Vegas Luck 45x Wager € 505000 Max CashOutextra bonuss: 15 lojalitātes bezmaksas griezieni! par Mermaid & s Pear ... 👁️ vairāk >>

📁 Kategorija:

Izveidots:

Beidzas:

195 izmēģinājuma griezieni Vegas Luck 40x Wager $ 135000 Maksimālais naudas izņēmuma bonuss: 245 BEZMAKSAS SPĒLES Crazy Thing ... 👁️ vairāk >>

📁 Kategorija:

Izveidots:

Beidzas:

33 bezmaksas griezieni Vegas Luck 40x Wagering $ 522000 Max CashOutadditional bonuss: € 2080 Nav depozīta bonusa kazino pils celtniekam Ii Rabcat Slot Game ... 👁️ vairāk >>

📁 Kategorija:

Izveidots:

Beidzas:

85 Free Spins bez depozīta Vegas Luck 55x Spēlēt caur Kazino $ 470000 Max IzņemšanaExtra Kazino Bonus: 985% Pirmā depozīta bonusa Nouveau Riche ... 👁️ vairāk >>

📁 Kategorija:

Izveidots:

Beidzas:

580 bezmaksas kazino biļete Vegas Luck 30x Spēlēt ar kazino € 539000 Maksimālais naudas izņēmuma bonuss: Eur 2930 Nav bonusa par klasi uzplaukošām spēlēm 👁️ vairāk >>

📁 Kategorija:

Izveidots:

Beidzas:

55 bezmaksas spins bez depozīta kazino Vegas Luck 35x Wager $ 343000 Maksimālais Withdrawalextra bonuss: 50 bezmaksas kazino spins uz naudas burvju ... 👁️ vairāk >>

📁 Kategorija:

Izveidots:

Beidzas:

30% Match Bonus Kazino Vegas Luck 30x Wagering $ 306000 Max Izņemšana Izņēmuma Kazino Bonus: 245 BEZMAKSAS SPĒLES Michael Jackson King of Pop Bally Slot Game ... 👁️ vairāk >>

📁 Kategorija:

Izveidots:

Beidzas:

Eur 4010 Nav depozīta bonusa kazino Vegas Luck 33X Wagering € 652000 Maksimālais naudas izspēles ekskluzīvais kazino bonuss: $ 4025 NO DEPOSIT CASINO BONUS uz Spring Break Microgaming spēļu spēles ... 👁️ vairāk >>

📁 Kategorija:

Izveidots:

Beidzas:

225 bezmaksas spins bez iemaksām Vegas Luck 50x Spēlēt ar kazino € 520000 Maksimālais naudas izejas bonuss: Eur 165 Bezmaksas kazino mikroshēma ar Michelangelo ... 👁️ vairāk >>

📁 Kategorija:

Izveidots:

Beidzas:

£ 99 Bezmaksas kazino biļete Vegas Luck 55X Spēlēt ar kazino $ 922000 Maksimālais naudas izvadsPapildu kazino bonuss: 765% Labākais reģistrācijas bonuss kazino Gemix Playn Go Slot Game ... 👁️ vairāk >>

📁 Kategorija:

Izveidots:

Beidzas:

66 Bezmaksas kazino spins pie Vegas Luck 55x Wager prasības € 920000 Max IzņemšanaSpecial Bonus: Eur 4825 bez depozīta kazino bonusa Amazones Amaya kazino spēļu laimi ... 👁️ vairāk >>

📁 Kategorija:

Izveidots:

Beidzas:

770% Welcome Bonus Vegas Luck 44x Spēlēt ar kazino € 940000 Max Izņemšanas papildu bonuss: 925% Match bonuss Black Bull Simbat ... 👁️ vairāk >>

📁 Kategorija:

Izveidots:

Beidzas:

Eur 1900 NO DEPOSIT BONUS CASINO Vegas Luck 33x Wager prasības $ 193000 Max IzņemšanaExtra kazino bonuss: 740% Labākais reģistrēšanās bonuss kazino Rags to Riches ... 👁️ vairāk >>

📁 Kategorija:

Izveidots:

Beidzas:

EURO 540 turnīrs Vegas Luck 45x Spēlēt cauri 285000 Maksimālajai naudas prēmijai: 105 Loyal Free Spins! par vikingu Glory Spinomenal Casino Slots ... 👁️ vairāk >>

📁 Kategorija:

Izveidots:

Beidzas:

130 lojalitātes bezmaksas griezieni! Vegas Luck 33X Wager € 54000 Maksimālais atņemšanas īpašais bonuss: $ 215 kazino mikroshēma Thunder Reels spēlēs ... 👁️ vairāk >>

📁 Kategorija:

Izveidots:

Beidzas:

450% Match bonusa kazino Vegas Luck 55x Spēlēt caurEURO 62000 Max CashOutextra bonusu: $ 55 kazino turnīri freeroll par Ziemassvētku Ziemassvētkiem ... 👁️ vairāk >>

📁 Kategorija:

Izveidots:

Beidzas:

820 bezmaksas kazino turnīrs Vegas Luck 40X WagerEur 162000 Max CashOutExclusive Bonus: € 920 tiešsaistes kazino turnīrs tajā 👁️ vairāk >>

📁 Kategorija:

Izveidots:

Beidzas:

$ 2195 bez depozīta kazino bonusa Vegas Luck 60x Spēlēt ar kazino € 162000 Max Withdrawalextra bonuss: £ 222 Bezmaksas čipu kazino Highway Kings Pro Playtech spēļu automāta spēlē ... 👁️ vairāk >>

📁 Kategorija:

Izveidots:

Beidzas:

65 tiešsaistes kazino turnīrs Vegas Luck 40x Wagering £ 50000 Maksimālais atņemšanas bonuss: EURO 3745 Liels Ben ... 👁️ vairāk >>

📁 Kategorija:

Izveidots:

Beidzas:

205 bezmaksas griežas bez depozīta kazino Vegas Luck 77X Spēlēt ar kazino € 779000 Maksimālais izņemšanaExtra kazino bonuss: € 395 bez depozīta bonusa pludmales partijas Wazdan spēļu spēlē ... 👁️ vairāk >>

📁 Kategorija:

Izveidots:

Beidzas:

635 kazino mikroshēma Vegas Luck 55x Spēlēt ar kazino € 347000 Maksimālais atņemšanas īpašais bonuss: £ 330 BEZMAKSAS CASINO CHIP uz zelta Ahoy Nextgen spēļu kazino slots ... 👁️ vairāk >>

📁 Kategorija:

Izveidots:

Beidzas:

565% spēles bonuss Vegas Luck 77x Spēlēt ar kazino € 208000 Max IzņemšanaExclusive Bonus: EUR 3955 Nav depozīta kazino bonusa Big Buck Bunny ... 👁️ vairāk >>

📁 Kategorija:

Izveidots:

Beidzas:

225 izmēģinājuma spins Vegas Luck 40X Wagering £ 506000 Maksimālā naudas īpašā bonusa summa: EUR 550 BEZMAKSAS CASINO CHIP uz Fire Goddess Inspired Gaming Casino Slots ... 👁️ vairāk >>

📁 Kategorija:

Izveidots:

Beidzas:

15 lojāli bezmaksas griezieni! Vegas Luck 65x Wager prasības $ 804000 Max IzņemšanaExtra kazino bonuss: 835% kazino spēles bonuss Fu Dao Le ... 👁️ vairāk >>

📁 Kategorija:

Izveidots:

Beidzas:

940 kazino turnīrs Vegas Luck 50X Wagering € 715000 Maksimālais izņemšanas papildu bonuss: Eur 4080 Super Jackpot Party Wms Slot Game nav depozīta bonusa kods ... 👁️ vairāk >>

📁 Kategorija:

Izveidots:

Beidzas:

170 turnīrs Vegas Luck 77X Wagering £ 783000 Maksimālais izņemšanas papildu kazino bonuss: $ 4090 bez depozīta Alķīmiķa Novomatic Casino Slots ... 👁️ vairāk >>

📁 Kategorija:

Izveidots:

Beidzas:

EURO 1695 Nav depozīta Vegas Luck 30x Wager € 148000 Maksimālais naudas izņēmums Bonus: Eur 195 Mobile freeroll turnīrs turnīrā Hot Factor Kajot Casino Slots ... 👁️ vairāk >>

📁 Kategorija:

Izveidots:

Beidzas:

€ 265 BEZMAKSAS Chip Casino Vegas Luck 30X WagerEur 142000 Max Izņemšanasxtra bonuss: $ 3645 bez depozīta bonusa koda Meksikas laika nišās ... 👁️ vairāk >>

📁 Kategorija:

Izveidots:

Beidzas:

850% kazino spēles bonuss Vegas Luck 55x WagerEur 64000 Maksimālais naudas izspēles īpašais bonuss: Eur 430 bezmaksas kazino turnīrs Crazy Camel Cash Rival kazino slots ... 👁️ vairāk >>

📁 Kategorija:

Izveidots:

Beidzas:

470 turnīrs Vegas Luck 44x WageringEur 420000 Maksimālais naudas izvadsPapildu kazino bonuss: 205 BEZMAKSAS griezieni par Lucky Rose ... 👁️ vairāk >>

📁 Kategorija:

Izveidots:

Beidzas:

535 bezmaksas kazino turnīrs Vegas Luck 60X Spēlēt caurEUR 138000 Maksimālais naudas izvadsPapildu bonuss: 180 bezmaksas griezieni tieši tagad Rapunzels Tower Quickspin Casino Slots ... 👁️ vairāk >>

📁 Kategorija:

Izveidots:

Beidzas:

200 Free Spins bez depozīta kazino Vegas Luck 35X Wager prasībām 583000 Max CashOutExclusive kazino bonuss: EUR 2930 Nav depozīta bonusa kazino Extreme Stake Logic Slot Game ... 👁️ vairāk >>

📁 Kategorija:

Izveidots:

Beidzas:

£ 880 Ikdienas freeroll turnīru turnīrs Vegas Luck 30X Wager $ 35000 Max CashOutadditional bonuss: 10 bezmaksas spins bez depozīta kazino Jungle Spirit Call o ... ... 👁️ vairāk >>

📁 Kategorija:

Izveidots:

Beidzas:

170% Match bonusa kazino Vegas Luck 55x Wager € 8000 Max CashOutPapildu bonuss: $ 945 Mobile freeroll turnīra turnīrs pērtiķiem ... 👁️ vairāk >>

📁 Kategorija:

Izveidots:

Beidzas:

Eur 355 turnīrs Vegas Luck 30x Wagering $ 11000 Maks. 👁️ vairāk >>

📁 Kategorija:

Izveidots:

Beidzas:

55 BEZMAKSAS mikroshēma Vegas Luck 55x Wagering $ 387000 Max Izņemšana no papildu bonusa: 275% Match Bonus Kazino uz Burning Heat Merkur Slot Game ... 👁️ vairāk >>

📁 Kategorija:

Izveidots:

Beidzas:

$ 980 Casino turnīri freeroll Vegas Luck 65X Spēlēt caur CasinoEURO 508000 Max IzņemšanaExtra kazino bonuss: 740% Match kazino Magic Target Deluxe Wazdan Slot Game ... 👁️ vairāk >>

📁 Kategorija:

Izveidots:

Beidzas:

EURO 285 kazino turnīri freeroll Vegas Luck 50X Spēlēt ar kazino £ 757000 Maksimālais izņēmuma bonuss: € 2915 Nav depozīta bonusa kazino Fenix ​​spēlē 27 Wazdan spēļu spēli ... 👁️ vairāk >>

📁 Kategorija:

Izveidots:

Beidzas:

170 BEZMAKSAS KONCIONA CASINO Vegas Luck 45X Spēlēt caur CasinoEUR 913000 Maksimālo naudas izejas bonusu: £ 99 Ikdienas freeroll turnīra turnīrs Moonshine ... 👁️ vairāk >>

📁 Kategorija:

Izveidots:

Beidzas:

$ 4845 Nr depozīta bonusa kods Vegas Luck 30X Wager € 536000 Max CashOutPapildu bonuss: 590% Labākais pierakstīšanās bonuss kazino 50 Dragons Aristocrat Slot Game ... 👁️ vairāk >>

📁 Kategorija:

Izveidots:

Beidzas:

570 kazino turnīrs Vegas Luck 65X WagerEur 640000 Maksimālais naudas izspēles ekskluzīvais kazino bonuss: £ 4540 Nav depozīta bonusa kazino dice un roll ... 👁️ vairāk >>

📁 Kategorija:

Izveidots:

Beidzas:

£ 155 bezmaksas kazino mikroshēma Vegas Luck 55x Wager nõudedEUR 556000 Max CashOutExclusive kazino bonuss: 680% Match bonuss par karstāku nekā karstā Ainsworth kazino slots ... 👁️ vairāk >>

📁 Kategorija:

Izveidots:

Beidzas:

345 BEZMAKSAS VIETA Vegas Luck 65x Wagering € 853000 Maksimālais izņemšanas papildu bonuss: 105 BEZMAKSAS SPĒLES par brīnišķīgo Mr Green ... 👁️ vairāk >>

📁 Kategorija:

Izveidots:

Beidzas:

195 bezmaksas spins kazino Vegas Luck 65X Wagering € 163000 Maksimālais izņemšanas papildu bonuss: $ 1310 Nav depozīta bonusa kazino uz vairākiem zelta Diggin & ... 👁️ vairāk >>

📁 Kategorija:

Izveidots:

Beidzas:

785 kazino turnīrs Vegas Luck 60x Spēlēt ar kazino $ 988000 Maksimālā naudas summaSpecial Bonus: EUR 640 kazino turnīrs uz rāpojošiem karnevāliem Nolimit City Casino Slots ... 👁️ vairāk >>

📁 Kategorija:

Izveidots:

Beidzas:

EUR 260 BEZMAKSAS kazino mikroshēma Vegas Luck 40X Spēlēt ar $ 684000 Max izņemšanas izņēmuma bonusu: 115% kazino gaidīšanas bonuss Royal Spins Igt Slot Game ... 👁️ vairāk >>

📁 Kategorija:

Izveidots:

Beidzas:

EUR 270 Bezmaksas nauda Vegas Luck 45x Wager £ 642000 Maksimālais papildu bonuss: $ 960 Mobile freeroll turnīra turnīrs brīvdienu stacijā ... 👁️ vairāk >>

📁 Kategorija:

Izveidots:

Beidzas:

44 Bezmaksas Spins Kazino Vegas Luck 66X Wager nõudedEUR 724000 Max CashOutExtra Kazino Bonus: 99 bezmaksas spins kazino Sinterklaas Simbat ... 👁️ vairāk >>

📁 Kategorija:

Izveidots:

Beidzas:

315% Pirmā iemaksa bonuss Vegas Luck 65x Wager $ 748000 Maksimālais naudas izņēmums Bonuss: 260 Free Spins par pludmales ballīti ... 👁️ vairāk >>

📁 Kategorija:

Izveidots:

Beidzas:

955% depozīta bonuss Vegas Luck 55x Spēlēt ar kazino € 468000 Maksimālais naudas papildsumma: € 2810 Nav depozīta bonusa kazino Savanna King Genesis Slot Game ... 👁️ vairāk >>

📁 Kategorija:

Izveidots:

Beidzas:

Eur 115 kazino mikroshēma Vegas Luck 35x WageringEur 745000 Maksimālais papildu bonuss: $ 4945 bez depozīta bonusa koda Kleopatras spēļu automātā ... 👁️ vairāk >>

📁 Kategorija:

Izveidots:

Beidzas:

€ 735 Nav depozīta bonusa kazino Vegas Luck 60X Wager prasības $ 782000 Maksimālais naudas izņēmuma bonuss: € 770 Kazino turnīru freeroll par Turbo Play ... 👁️ vairāk >>

📁 Kategorija:

Izveidots:

Beidzas:

105 bezmaksas kazino spins Vegas Luck 66X Spēlēt ar CasinoEUR 981000 Maksimālais izņemšanas īpašais bonuss: $ 22 Dienas freeroll spēļu turnīrs Wild Berry ... 👁️ vairāk >>

📁 Kategorija:

Izveidots:

Beidzas:

Eur 4575 Nav nekāda depozīta bonusa Vegas Luck 35X Spēlēt ar $ 358000 Max CashOutexclusive bonusu: 565% kazino spēles bonuss Arcader ... 👁️ vairāk >>

📁 Kategorija:

Izveidots:

Beidzas:

890% Deposit Match Bonus at Vegas Luck 35x Play through£730000 Max cash outSpecial Bonus: EURO 105 Free chip on Reel Fish... 👁️ vairāk >>

📁 Kategorija:

Izveidots:

Beidzas:

$99 Online Casino Tournament at Vegas Luck 44x Play through Casino$642000 Maximum WithdrawalAdditional Bonus: EUR 440 Tournament on Gems Stones Endorphina ... 👁️ vairāk >>

📁 Kategorija:

Izveidots:

Beidzas:

$360 Casino Chip at Vegas Luck 55X Wager requirements€860000 Max Withdrawalexclusive bonus: €370 free chip casino on Fenix Play... 👁️ vairāk >>

📁 Kategorija:

Izveidots:

Beidzas:

£330 Mobile freeroll slot tournament at Vegas Luck 55x Play through€766000 Maximum Withdrawalexclusive bonus: EURO 3385 No Deposit Casino Bonus on Ji Xiang 8... 👁️ vairāk >>

📁 Kategorija:

Izveidots:

Beidzas:

Eur 340 casino chip at Vegas Luck 40x Play through CasinoEur 563000 Max CashOutExclusive Casino Bonus: €785 NO DEPOSIT CASINO BONUS on Zeus The Thunderer Mrslotty Casino Slots ... 👁️ vairāk >>

📁 Kategorija:

Izveidots:

Beidzas:

Lapa no 1 21 2

Neuzticami bonusi

Kopā: 0

Atvainojiet, kazino bonusu nav atrasts