Superfood laikmets

0 Komentāri

Labāka ēšana vai veselīga ēšana nav nekas jauns. Uzturs un nepieciešamība uzturēt veselīgu rāmi pēdējos 50 gados ir kļuvuši pamanāmāki un galvenokārt tāpēc, ka veids, kādā pārtika tiek ražota, ir mainījusies. Mūsu pārtika ir mainījusies, un tāpēc mums ir. Zinātne ir diezgan vienkārša. Ēdiet vairāk un jūs sversiet vairāk. Ēd mazāk un jūs sver mazāk. Problēma ir tā, ka kā suga mēs esam sarežģījuši mūsu granulas, palielinot pārstrādāto pārtikas produktu patēriņu, un savukārt radām virkni problēmu, ar kurām jāsaskaras.

Pārstrādāti pārtikas produkti un rafinēti pārtikas produkti tiek pakļauti rūpnieciskam procesam, kas ietver dažāda līmeņa mākslīgumu. Gala produkti - aukstā gaļa, konservi, cepumi, šokolādes, graudaugi - visi ir jaukti un slikti. Vai tas ir brīnums, ka, kā cilvēki, mēs redzam, ka mūsu ķermeņi ir līdzīgi? Tik ilgi, kamēr es atceros, vienmēr ir bijusi uztura iedoma, īpaša diēta, kas kļūst par zeitgeist daļu un pēc tam paņēma lielu sabiedrības daļu. Paleo, Banting, Atkins, zemu ogļhidrātu, augsts tauku saturs, zems tauku saturs, periodisks badošanās, saraksts turpinās un turpinās. Es uzskatu, ka katrs diēta darbojas. Es uzskatu, ka, ja jūs apņematies ēst plānu, nepārtraucot, jūs iegūsiet rezultātus. Problēma ir tā, ka lielākā daļa no šīm diētām nav ilgtspējīgas. Ir maz ilgtermiņa panākumu, un tas ir vienkārši tāpēc, ka lielākā daļa diētu ir ekstrēmi un fanātiski.

Pamatprincips dos jums to, ko jūs pēc tam, bet tad ko? Cilvēki ir pakļauti ekstrēmismam - aiziet lieliem vai doties mājās, viss vai nekas - un tieši tāpēc diētas darbojas īstermiņā, bet, tāpat kā svārsts, kas vienā virzienā šūpo, tas neizbēgami novedīs citā veidā, kā rezultātā rodas diētas problēma. , yo-yo diēta. Jautājuma fakts vai vismaz tas, ka es esmu ieinteresēts, ir tas, ka šis līdzsvars ir vajadzīgs. Līdzsvara problēma ir tā, ka tas nav vieglāk. Mērenība ir grūts, jo tas ir tāds, kā sevi novietot kārdinājuma sfērā. Tāpēc cilvēki dod priekšroku pilnīgi atturēties, lai iegūtu darbu. Es nezinu, vai esam dzimuši fundamentālisti vai audzinājuši fundamentālistus, bet es to saku, mēs esam fundamentālisti.

Un ļaujiet man jums pastāstīt tieši tagad, mēs drīzumā neatbrīvosimies no pārstrādātiem pārtikas produktiem. Varbūt ceļš uz leju, simts gadus pēc televīzijas, mēs bailēsim un satriecīsimies, kā mūsu senči bija priecīgi ēst Froot cilpas, dzert pienu un iegūt taukus, skatoties citu Springer epizodi. Mēs jautāsim, kā mēs to atļāva kontrolēt, un varbūt mēs to nedarīsim, jo ​​es jums pastāstīšu vēl vienu lietu un tas ir neatņemams cilvēka sugas vēsturē; mēs vienmēr esam bijuši ārpus kontroles. Pārstrādāti pārtikas produkti baro mūs, un tas savukārt veicina no tās izveidoto nozari, un tas savukārt maksā darbu. Mašīna ir milzīga un neaizmirsīsim medicīnas profesiju, kas gūst labumu no dzīvesveida slimībām, kas attīstījušās blakus pārstrādātajai pārtikas rūpniecībai, proti, sirds slimībām, vēzim, aptaukošanās un diabēta slimībām. Bet tas nav filozofijas seminārs, tas ir bloga raksts par superfoods. Es tikai uzskatīju, ka ir svarīgi nodrošināt atbilstošu kontekstu.

Superfood / Real Food

Cilvēki nav idioti, labi, ne visi no mums. Es domāju, ka biežāk tas ir idiotsks mirklis, bet es izzinu. Prolifics dziedātājs un aktīvists, Bobs Marley teica: „Dažreiz jūs varat muļķot cilvēkus, bet jūs nevarat visu laiku muļķot.” Tas ir taisnība. Cilvēki gudri uz augšu, un tas mani noved pie superēdēm, ironisku terminu, kas būtībā ir tikai īsts ēdiens. Mēs tik ilgi esam dzirdējuši, ka tas ir reāls, jo tas ir atgriezies kā super pārtika un dažādu iemeslu dēļ. Barības trūkums pārstrādātajā pārtikā ir radījis tik sliktu veselību, ka tikai fakts, ka mēs varam atgriezties pie veselīgas dzīves, vienkārši ēdot reālu pārtiku, šķiet gandrīz fantastisks. Protams, ir peļņa, un tagad nozare ir parādījusies ap super pārtiku un ne vienmēr ir labāka. Visu to ironija ir tāda, ka ātrāk un ātrāk apstrādāti pārtikas produkti maksā mazāk, un vairāk, lai sajauktu to, ko zeme mums dod. Lai būtu labāks, būt dabiskam un līdz ar to, kas jums būtu, tas ir dārgs, un tas, ko nevajadzētu būt lētākam, un cilvēkiem patīk lētāk. Atvainojiet, es atkal atgriezos pie filozofijas semināra.

Ja mēs redzēsim mūsu vēlākos gadus, tad ir ieteicams veikt izmaiņas, kas mūs tagad ir, un veselīgāka ēšana ir viena no tām. Viss skumjš ir tas, ka daudziem no mums ir tendence īstenot šīs izmaiņas tikai tad, ja ir noteikta un diagnosticēta problēma. Daudziem no mums arī ir tendence atgriezties pie veciem veidiem, kad problēma ir atrisināta. No rakstāmgalda šis rakstnieks nav atbildes, un tas, ko es šeit saku, ir man piemērojams, kā tas varētu būt jums, lasītājam. Labākā vieta, kur doties, varbūt joprojām ir grāmatnīca vai dietologs vai abi. Es neesmu klauvējis internetu. Tīkls ir noderīgs, bet tas ir arī pilns ar dezinformāciju.

10 Superfoods Jūsu virtuves vajadzībām

Tāpēc es esmu izmazgājis tīklu, un es esmu nācis klajā ar 10 būtiskiem superproduktiem vai, kā es gribētu to nosaukt, reāliem pārtikas produktiem. Atklāti sakot, man ir apkaunojoši, ka daži no šiem posteņiem ir dārgi, nemaz nerunājot par to, ka manā meklējumos, lai informētu un apgaismotu, esmu saskārusies ar superproduktiem, kas tiek apstrādāti arī! Peļņa atkal pār cilvēkiem! Tāpēc es esmu šķērsojis digitālo reljefu un konsultējies ar vismaz diviem vegāniem, kas patiešām dzīvo dzīvē, un tā ir mana cerība, ka tas, ko es nodošu tālāk, būs noderīgs un pieņemams, piemēram, trīs rullīšu klasisko laika nišu spēle. Jāatzīmē, ka šie superprodukti vai reāli pārtikas produkti, kurus es gribētu izsaukt, ir uzskaitīti noteiktā secībā vai hierarhijā.

āboli

Bagātīgi un pieejami dažādās šķirnēs (faktiski 7500), āboli ir garšīgi un nepietiekami novērtēti, galvenokārt pieejamības dēļ. Es domāju, ka mēs ņemam šos augļus par pašsaprotamiem, ļaujot mums aizmirst to patieso vērtību, un tas ir viņu spēja samazināt insulta, astmas, diabēta, noteiktu vēža un sirds un asinsvadu slimību risku. Bruņojušies ar augstu antioksidanta saturu un šķiedru (mums tas viss ir nepieciešams!), Āboli ir pelnījuši to kā superprodukta statusu.

Arbūzs

Tiek uzskatīts, ka ir attīstījies Dienvidāfrikas Kalahari reģionā, un arbūzi ir 92% ūdens. Tas, ka augļi ar šo daudz ūdeni attīstīsies vienā no visdūšākajām pasaules daļām, bet tas ir dzīves skaistums un brīnums. Pētnieki Sorbonas universitātē konstatēja, ka arbūziem ir diezgan liela ietekme uz ķermeņa sastāvu un spēj palīdzēt ar muskuļu augšanu. Tas sadedzina vairāk ķermeņa tauku un rada lielāku muskuļu izmēru nekā vispārpieņemtās aminoskābes. Un tas ir dabisks Viagra!

Papaija

Tropiskās, eksotiskās īpašības un patiesi labs jums, Papaya ir slavējams par tās spēju aizsargāt ādu, novērst sirds slimības un insultu, uzlabot gremošanu, saglabāt acu redzamību un samazināt risku dažiem vēža veidiem.

Vīnogas

Izžāvējiet tos un jums ir rozīnes. Apcepiet šokolādes rozīnēs un jums ir Raisinets vai Tumbles. Vīnogas ir garšīgas, sulīgas un pieejamas dažādos toņos un piedāvā priekšrocības, sākot no ādas skaidrības līdz sirds veselībai. Vīnogas, kas pazīstamas kā asinsvadu bojājumu novēršana un zemāks holesterīna līmenis, arī slavē par to, ka tās neietekmē cukura līmeni asinīs nekavējoties, neraugoties uz 20 gramu cukura daudzumu.

Guavas

Eiropā tas ir eksotisks un Indijā tas tiek saukts par nabadzīgā cilvēka augļiem, bet nav nekādu šaubu par gvajaka priekšrocībām. Acīmredzot šis auglis ir visaugstākā antioksidantu koncentrācija, tādējādi padarot to par ideālu kandidātu aizsardzībai pret šūnu bojājumiem. Šūnu bojājumi, kā jūs zināt, ir tas, kas izraisa ādas novecošanos un vēzi. Citiem vārdiem sakot, āboliem ir 25% no bagātīgās barības vielu vērtības, kas ir guavai.

persiki

Persiki ir garšīgi un, ja tie nav konservēti, tad viņi ir patiesi veseli. Peach panākumu atslēga ir tā kālija līmenis, brīnums, kas ir pazīstams ar savu dzīves ilgumu. Citiem vārdiem sakot, tas palīdz novērst sirds problēmas un zemu asinsspiedienu. Tam ir arī antioksidanti un beta-karotīns, un tas nozīmē, ka tas palīdzēs apkarot dažus vēža veidus. Bez šiem perikiem arī persiki veicina gremošanu, acu darbību un veselīgu ādu.

Prickly Bumbieri

Pickly bumbieris ir nosaukums, ko piešķir augļiem, kas aug uz Nopales kaktusu lapām. Šajā kaktusā nav halucinējošu īpašību. Pickly bumbieris ir ievērojams ar savu uzturvērtību un plašu labumu veselībai. Tie ietver spēju stiprināt imūnsistēmu, stiprināt kaulus un zobus, palīdz gremošanu, aizsargāt sirdi, novērst vēzi, samazināt iekaisumu un palīdzēt svara zudumam. Ja tas nav super ēdiens, tad es nezinu, kas ir!

Plūmes

Plūmes ir saistītas ar persikiem, un to ieguvumi veselībai ir plaši. Šis mazais auglis pārsniedz pienākuma izsaukumu un ir ieguvis vietu superfood grupā. Tas veicinās imūnsistēmu, kaulu veselību, sirds un asinsvadu veselību un atmiņu! Gremošana, vēža profilakse, acu veselība, samazināts cukura daudzums un samazināts ādas bojājums ir daļa no regulāra plūmju patēriņa.

vīģes

Žāvētas vai svaigas vīģes ir ārstniecisks līdzeklis, un to uzturvērtība attaisno to, ka šis superfoods ir šāds. Olbaltumvielas, kalcija, dzelzs, kālija, magnija un B-6 ir atrodami vīģēs! Vīģes palīdz gremošanu un ir ideālas, ja esat aizcietējums. Vīģes arī palielina svara zudumu, palīdz novērst ar resnās zarnas vēzi saistītos vēža veidus un samazina holesterīna līmeni organismā. Degeneratīvās slimības tiek kavētas to mēģinājumos izpostīt ķermeni un sirds slimības tiek izmantotas arī par savu naudu.

Mangas

Ja es varētu izvēlēties vienu augļu, lai ēst pārējo savu dzīvi, tas būtu mango. Mango manā sirdī ir īpaša vieta. Viņi liek man pievērsties savai jaunībai un manai vecmāmiņas mājai, kur auga masveida mango koks, un tas vienmēr šķita bagātīgs. Tas ir superfoods superfoods, pārspīlējums, Gurkha Royal Courtesan cigārs, Lotus Esprit Turbo no James Bond, jūs iegūstat attēlu? Regulāra uzņemšana gūs daudzas priekšrocības; veļas saraksts, ja vēlaties! Īsumā, regulārs patēriņš cīnīsies pret vēzi, atbalsta svara zudumu, kontrolēs holesterīna līmeni, regulēs insulīna līmeni, sārmaina ķermeni, palielina atmiņu un uzlabo ādu, ja to lieto kā ķermeņa skrubi. To sauc arī par mīlestības augļiem, man vajag pateikt vairāk?

Tas ir pieņemams!

Es gribētu domāt, ka šis superproduktu vai reālu pārtikas produktu saraksts, kā es bieži norādīju, ir pieņemams. Viena lieta, ko es jutu, bija svarīgs, lai izveidotu sarakstu, un tas bija, lai sastādītu sarakstu ar superfoods, kas jums nebūs jāmaksā jums roku un kāju. Tāpēc, ka pieņemsim, ka bieži saskaramies ar to, ka marķējums „superfoods” un ar to saistītā nozare, pārtikas produkti, kas tiek uzskaitīti kā superprodukti, mēdz būt dārgi. Veselības veikali ir parādījušies visā izstādē, kas rada visu neapstrādātas pārtikas ēšanas plānu un vegānu dzīvesveidu, un tas viss ir diezgan pārtikuši. Es to neuztraucu un es nedomāju, ka ideja ir padarīt veselīgu uzturu par segmentētu lietu sabiedrībā, bet es domāju, ka mūsu pasaules machinācijas ir tādas, ka ātrās pārtikas produkti ir lētāki, jo ap to pastāv liela nozare . Vienīgais veids, kā veselīgs uzturs, un es runāju par visu superproduktu spektru, var kļūt par pieejamu, jo vairāk cilvēku sāk ēst šādā veidā. Jo lielāks pieprasījums, jo zemākas izmaksas.

Ievērojami piemēri

Kaut arī es uzskatu, ka šis saraksts ir pietiekams, es neuzskatu, ka tas būtu pilnīgs ar kādu iztēli. Paturot to prātā, es gribētu iemest ķekars ar ievērojamu pieminējumu; pārtikas produktiem, kuriem būtu jābūt sagrieztiem. Tie ietver kāposti, brokoļus, mellenes, tumšās šokolādes, tunzivis, datumus, žāvētas plūmes, sarkano uzvaru (mērenībā), avokado, valriekstus, granātābolu, austeres, olīveļļu, ingveru, kanēli un ananāsi.

Paldies, ka veltījāt laiku, lai izlasītu šo rakstu un saņemtu informāciju. Ja esat tik tālu nonācis, jūs varētu būt nopietni par savu veselību, un, ja jūs to neesat darījuši tik tālu, tad jūs varētu būt šeit, lai apmeklētu tiešsaistes kazino spēles!

Spin Palace Nr depozīta kazino bonusi >>


Avots: spinpalace.com
Superfood laikmets Atjaunots: Jūnijs 18, 2019 Autors: Damon
Izplatīt mīlestību