Dīvaini un prātīgi fakti par Lasvegasu

0 Komentāri

Las Vegas ir labi pazīstams kā Sin City, vieta, kur piepildās sapņi, kaut kas notiek un kas tur notiek, paliek tur! Šie diezgan dīvaini fakti ir tikai daži no dīvainajiem un brīnišķīgajiem stāstiem, kas to ir padarījuši par Vegasu!

Azartspēļu likumi

Pirmkārt un pārsteidzoši visiem, kas apmeklējuši Vegas, ir nelegāli spēlēt ārpus Vegas jebkur Nevadā. Lasvegasā jūs varat atrast spēļu automātu lidostā, pārtikas preču veikalā vai pat degvielas uzpildes stacijā, bet minūte, kad jūs saņemsiet vairāk nekā 25 jūdzes ārpus pilsētas robežām, azartspēles ir nelikumīgas. Tas ir atļauts tikai pašā pilsētā.

Kas šķiet pilnīgi pretējs likums, prostitūcija ir likumīga jebkur Nevadā, izņemot Vegas. Lai gan prostitūcija valstī ir likumīga, tā ir likumīga tikai pilsētās, kurās ir mazāk par 400 000 cilvēkiem. Kad Vegas kļuva par milzīgu tūristu atrakcija un izskatījās, ka Nevadai nodrošinās labus ienākumus, pilsētplānotāji nolēma prostitūciju atstāt no lielpilsētas, lai nepieļautu konservatīvāku apmeklētāju izvēli no citiem galamērķiem.

Dzīvojiet savos drosmīgākajos sapņos

Neatkarīgi no iepriekš minētajiem likumiem jūs tiešām varat kaut ko darīt Lasvegasā. Vai esat kādreiz gribējis buldozeri vadīt? Nu Vegas ir vieta, kur to darīt. Ir smago transportlīdzekļu rotaļu laukums, kur apmeklētāji var braukt ar buldozeriem, pašizgāzējiem un ekskavatoriem, lai iegūtu priekšstatu par to, kā jūtas kā milzīgas mašīnas. Tas noteikti nav tavs ierasts piektdienas vakars, bet tas nav kaut kas viegli pieejams citur pasaulē.

Dzīves maiņa uzvaras ar atšķirību

Daži cilvēki pārāk daudz aizraujoši ar azartspēlēm. 1980 projektā gandrīz viss medicīnas māsu darbinieks Lasvegasas slimnīcā tika apturēts, un dažas no tām tika atlaistas, lai liktu derēt par to, vai pacienti dzīvo vai mirs. Ir pat aizdomas, ka viena medmāsa nogalināja savu pacientu, lai uzvarētu. Tagad tas ir tikai miris nepareizi!

Easy Come, Easy Go

Visbeidzot, nekāds jautru faktu saraksts nav pilnīgs bez stāsta, lai padarītu jūs kropli. Ar 1992 Archie Karas ieguva $ 50 uz Vegas, un dienas laikā to pārvērš par milzīgu $ 40 miljonu. Iemesls, kāpēc tas liks jums niršanu? Dienas laikā Archie bija zaudēja visu naudu, ieskaitot $ 50, ko viņš sāka ar, un devās mājās absolūti nevainojami.

Spin Palace Nr depozīta kazino bonusi >>


Avots: spinpalace.com
Dīvaini un prātīgi fakti par Lasvegasu Atjaunots: Jūnijs 18, 2019 Autors: Damon